Metal War Online обзор - скачати, іграти онлайн, реєстрація в ігрі

Metal War Online обзор - скачати, іграти онлайн, реєстрація в ігрі

Metal War Online безкоштовна онлайн ігра

Ігра Metal War Online - сеттінгова сесійний клієнтська онлайн ігра, за сюжетом якої відбувається розвиток конфлікту між двома впливовими фракціями. Metal War Online - це глобальна війна майбутнього, в якій немає місця зі слабкими нервами і нерішучим. Все почалося з винаходу штучної крові, для виробництва якої потрібні якісь ресурси. Саме родовище цих ресурсів викликало суперечки, які переросли в масштабні баталії. За право володіти цінним ресурсом тепер готові стояти на смерть не лише представники двох титанів. У цю справу почали втручатися наймані організації та звичайні любителі пригод такого роду. Щоб відірвати і для себе ласий шматочок, приєднуйтесь до Global Resource Network або MorganIndustries. Жодна зі структур не зажадає від Вас клятви вірності і, при бажанні, Ви зможете примкнути до іншої сторони, якщо перша розчарує. Почуття невідомості додасть азарту і Ви зможете впевнено кинеться на захист своїх інтересів. Доведіть ворогам, що і Ви не ликом шиті, проявіть себе по повній! 

Metal War Online іграти можна після завантаження та установки клієнта. Переконайтеся, що конфігурація комп'ютера дозволить це зробити. З системних вимог знадобляться наступні: ОС Windows 7 / Vista / XP SP3; процесор IntelCore 2 Duo або AMDAthlonX2 64 3.0 ГГц; відеокарта 512 Мб NVIDIAGeForce 9500GT / ATIRadeonHD 3450; оперативна пам'ять 2 Гб і вільне місце на жорсткому диску 2 Гб. Також потрібна реєстрація в ігрі Metal War Online. Заповнивши потрібні поля (e-mail, пароль, ігровий нік, символи з картинки), очікуйте лист із запрошенням для входу в ігру. Оскільки ігра знаходиться на стадії Закритого Альфа-Тесту, доступною вона буде після отримання вищезазначеного листа.

Metal War Online скриншот

Metal War Online реєстрація - свого роду виявлення бажання взяти участь у кровопролитній війні. 
Грати в гру Metal War Online Ви будете в мегаполісах Австралії. І оскільки Ви повинні були вибрати сторону, з якою почнете свій бойовий шлях, давайте ближче познайомимося з ними.

Global Resource Network - це комерційна організація. Щоб добувати рідкісні актіноліта в Австралії у них є ексклюзивні права. Природно, що поступатися вони нікому не збираються.

MorganIndustries займається виробництвом композитних, синтетичних матеріалів, а також металопрокату. Транснаціональна компанія виникла ще в 1903 році, і на даний час досягла вражаючих розмірів. Чому б такою успішною в наукових розробках організації не спробувати заволодіти цінною «блакитною кров'ю»? 


Винуватиця запеклого протистояння, та сама синтетична кров, була розроблена професором Белоярцева в 2005 році. Замінник природної людської крові має унікальні властивості і абсолютно іншою якістю. Тому вона й стала настільки популярна у всіх куточках земної кулі. 


Так, битися за такі трофеї готові багато сміливців практично з будь-якої точки планети. Але поки що події розгортаються тільки на двох доступних картах. Грати в Metal War Online Ви будете на таких локаціях як «База в пустелі» і «Австралійське місто». Існують в ігрі ще місця, де солдати можуть відпочити між боями. Це спеціальні ангари. Тут можна полагодити пошкоджену техніку, прикупити поліпшення для бойового транспорту, та й просто напросто перевести дух. 

Metal War Online фото


Варто розібратися в техніці, яку пропонує MWO ігра. Є чотири класи:

1. БШМ (броньовані штурмові машини) - основа бойової потужності з важким озброєнням.

2. ТИП (транспорти інженерної підтримки) використовуються для термінового ремонту на полі бою, установки мінних загороджень і створення електромагнітних перешкод.

3. БРМ (бойові розвідувальні машини) - крихітки з відмінною прохідністю, які на відмінно справляються зі своїм головним завданням - розвідкою.

4. МАК (мобільні артилерійські комплекси) - громадини, пристосовані ліквідувати наземні будови ворогів і вести бій з далеких відстаней. Навчіться користуватися всіма видами техніки, щоб мати успіх у боях. Адже не попретеся ж Ви на ворога з голими руками?! 

Metal War Online видео обзор

Онлайн ігра Metal War Online ждет Вас! Приєднуйтесь прямо зараз і насолоджуйтеся продуманими деталями геймплея! Хороших Вам вражень!

Офіційний сайт Metal War Online: http://world.mwogame.com

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar