Karos Online обзор - онлайн ігра, офіційний сайт, реєстрація, іграти

Karos Online обзор - онлайн ігра, офіційний сайт, реєстрація, іграти

Карос безкоштовна онлайн ігра

Karos Online - MMORPG в стилі LineAge 2, створена відомими розробниками онлайн ігор з Корейської студії.

Слід зауважити, що саме цю гру визнали кращою MMORPG в 2011 році. На даний момент розробники не перестають удосконалювати карос онлайн, що щодня приваблює до лав її шанувальників величезне число геймерів. Про всіх перевагах гри ми вам розповімо в нашому огляді Karos Online.

Ігра Karos Online відноситься до жанру класичного фентезі і переносить гравців у вигаданий світ під назвою «Азмар». За сюжетом йому загрожує небезпека, але в цей же час пророцтво говорить, що врятувати Азмар зможе тільки справжній герой. Зрозуміло, що стати рятівником цього світу належить саме вам.

У грі користувач повинен буде вибрати расу, за яку буде грати. При цьому кожна з рас розділена на класи, що володіє унікальними здібностями. Геймплей Karos Online має свої особливості, що зумовили високу популярність гри. Однією з них є особлива ігрова концепція «Флетт».

За сюжетом гри в Азмар всьому властива магічна сила, джерелом якої є «Флетт». Вона може бути зосереджена в самих різних предметах, наприклад, еліксирах, кристалах або «флетоцветах». Для кожного з видів Флетт характерні свої особливості, тобто кристали призначені для виготовлення бойових обладунків, а рецепти дозволяють гравцям створювати їздових тварин. Крім цього Флетт можна отримати з тіл убитих монстрів або спробувати добути її в шахтах, які попередньо потрібно захопити.

Karos Online скриншот

Також радує те, що в Karos Online можна обзавестися вихованцем , якого можна буде одночасно використовувати як особистий транспорт і як особиста охорона. Вихованець завжди прийде до вас на допомогу, а в той час, коли вона не потрібна, буде звичайним наплічним доспехом. Крім цього геймерам припали до душі максимально продумані облоги фортець, при захопленні яких застосовуються особливі знаряддя. До речі, захоплення ворожого замку дозволяє гравцеві отримувати певний прибуток від скоєних в Азмар угод.

Karos Online видео обзор

Таким чином, Karos Online є дійсно кращою mmorpg із захоплюючими битвами за джерела ресурсів, зрозумілим геймплеєм, барвистою графікою і захоплюючим сюжетом, що заслуговує увагу гравців.

Офіційний сайт Karos Onlinehttp://promo.karosgame.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar