Кабал Онлайн обзор - іграть, скриншот, реєстрація в ігрі, скачати безкоштовно

Кабал Онлайн обзор - іграть, скриншот, реєстрація в ігрі, скачати безкоштовно

Cabal online ігра

Кабан Онлайн - це популярна MMORPG, яка була випущена в 2005 році і до 2013 вже знайшла надзвичайну популярність.

Корейська студія ESTsoft надала sгрі клієнта. Російські любителі онлайн ігор оцінили новинку 2005 на високому рівні.

Cabal Online вважається рольовою грою, в якій є певний персонаж, що потребує потужного прокачування. Мета гравця - виконувати нескладні квести і здійснювати масовий геноцид монстрів. Головною особливістю гри є оригінальний антураж, який допоміг йому не загубитися серед інших традиційних MMORPG. Про це ви зрозумієте дочитавши наш обзор Кабан Онлайн до кінця.

Сюжет гри відбувається в епоху Війни Націй. У цей час у місті Неварет, а також у всьому світі, панує дуже неспокійна ситуація. Звідусіль нападають зомбі, цілі орди, ліси заповнені страшними мутантами, які активно розмножуються. Відбувається конфронтація між двома чарівниками, ПРОЦІОН і Капелою. Бажаючи привласнити собі велику сферу впливу, вони втягують у війну всіх жителів міста. Така картина відображає поточну ситуацію і обстановку гри.

Cabal Online скриншот

Антураж гри подібний Prime World, популярність якої також забезпечена завдяки унікальному оточенню. Ігрове місто, Наварете, являють собою якийсь своєрідний світ, в якому традиційно панує зброя: середньовічні мечі, булави, бластери, мають лазерні здібності, могутні щити. Персонажі гри - це, в основному, кіборги, демони і роботи. Така жахлива атмосфера створена за рахунок поєднання фентазі і наукової фантастики. Графіка кабал онлайн - не для слабенької відеокарти.

Початок гри - це вибір одного з шести класів, оскільки саме місто має ігрові карти, на які він розділений. Від початку гри гравець має доступ тільки до перших трьох, але поступово розвиваючи і «прокачувавши» свого персонажа, може відкривати нові місця. Після досягнення 52 рівня гри, у персонажа з'являється можливість взяти участь в інтернаціональній Війні Націй. Ця війна являють собою бій гравців двох фронтів: Проциона і Капели. Всі події, походячи на спеціальній арені.

Cabal Online видео обзор

Ігра Cabal Online має достатньо довгу тривалість і весь час відкриває все нові та цікаві можливості, тому навряд чи знайдеться той, кому вона стане нудною.

Офіційний сайт Cabal Online: http://play.zzima.com/cabal/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar