Forsaken World обзор - офіційний сайт, реєстрація в ігрі, скачати

Forsaken World обзор - офіційний сайт, реєстрація в ігрі, скачати

Forsaken World online ігра

Творці кращої MMORPG гри Perfect World представляють чергову новинку, яка вже стала популярною серед клієнтських ігор. Ігра Forsaken World online.

Природно, ця гра радує чарівною графікою і цікавим геймплеєм. І не дивно, що вона так швидко завоювала серця російських геймерів і знаходиться на вищих рядках рейтингу MMORPG 2013. Гра схожа з Perfect World. Тут Ви теж зможете одружити гравців, тренувати тварин та багато іншого. Присутня добре пророблена PvE система наставників та інші дрібниці з PW. Але, є й багато нового - наприклад, унікальні для кожної раси стартові локації.

Події онлайн ігри Forsaken World розгортаються у вигаданому світі Ейра. Перед ігрові події такі. Серед різних світів, Ейра була знайдена богом творення Діос, вона сподобалася йому завдяки красі. Він призначив стежити за Ейрой своїх дітей. Вони поселили на Ейре смертні раси. Так виникли Гноми, Люди, Фангори, Ельфи і Весперіани, які народилися в союзі смертного з богинею. Але в теж час, сюди богом руйнування, Ніос, був відправлений його син Мільвад, який мав знищити цей світ. Діти Діоса противостояли йому. Після двох битв богів, Мільвад був переможений, але Ейра була майже зруйнована. З того часу на ній стало два материка - Веста і Еста.

Forsaken World игра

Гравцеві пропонується вибрати одну серед п'яти рас. Кожна з них відрізняється своїми обмеженнями в класах. Це говорить про те, що кожній расі характерні свої класи. Кожному класу притаманні по три гілки навичок. Також в грі присутні 15 різноманітних професій. Передбачений і вільний режим PvP. Граючи на відкритій місцевості, гравці можуть нападати один на одного. Переможений втрачає частину своїх речей і грошей.

У грі реалізовані групові бої PvP (3x3 або 6х6), а також масові гільдійські битви. Є й бої на тваринах (на яких можна їздити). Об'єднуючись, гравці можуть створити гільдію. Вони дають перевагу над одинаками, за рахунок можливості мати замок, який дає багато бонусів. А для розвитку гільдії гравцям необхідно щодня виконувати спеціальні квести. Гільдії можуть об'єднуватися в союзи.

Forsaken World видео обзор

Вобщем Forsaken World, яка локалізована студією Nival (відома іграми Сьомий Елемент і Prime World), дотримується традицій свого попередника - Perfect World. Але, завдяки нововведенням в геймплеї і прекрасною графіку, ця гра дійсно цікава і чудова.

Офіційний сайт Forsaken Worldhttp://play.zzima.com/fw/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar