Dark Age обзор- онлайн ігра, офіційний сайт, іграти безкоштовно, реєстрація

Dark Age обзор- онлайн ігра, офіційний сайт, іграти безкоштовно, реєстрація

Dark Age online mmorpg ігра

Зустрічайте новинку mmorpg 2014 про світ війн між нещадними вампірами і жорстокими перевертнями від розробників Beijing.

Онлайн ігра Dark Age на всі 100% сподобається як хардкорним геймерам, так і просто цікавим новачкам. У сюжеті гри ви переміститеся в темний світ Ейра, де відбуваються запеклі сутички з серйозними суперниками. Про це ви дізнаєтесь докладніше дочитавши наш Dark Age online огляд до кінця. Божества прийняли рішення перестати керувати світом всесвіту, а точніше згинути з цих земель. В результаті чого з'явився страшний монстр - Повелитель Штормів, який має намір зруйнувати цей всесвіт.

У грі Dark Age вам будуть доступні п'ять фантастичних рас: спритні гноми, розумні ельфи, гіганти Франгори і богині смерті Весперіане, видом які нагадують темних ельфів. Крім рас в грі є ще й вісім класів: воїн, убивця, жрець і маг, вони відносяться до стандартних класів, а стрілок, бард, вампір і захисник є лише у обраних рас. У першу годину гри вам належить вивчити основні навички управління вашим персонажем, тільки після цього можна приступати до проходження.

Як і в у багатьох інших клієнтських mmorpg іграх, вам доведеться виконувати різноманітні квести. Усі поставлені завдання розділені на кілька цікавих сюжетів. Проходячи кожен етап ваш персонаж буде винагороджуватися певними вміннями, а пройшовши 20-й рівень, він отримає доступ до кращих гілок талантів, у яких з'явиться можливість прокачати вже наявний талант. У грі так-же є 9 професій, від алхіміка і торговця до кухаря і приборкувача тварин.

Кожен гравець зможе влаштовувати поєдинки практично в будь-якому місці, але тільки окрім зон, де панує мир і спокій. За містами твориться розруха і беззаконня, що не може не тішити прихильників PvP. Але для цього доведеться гарненько прокачати свого персонажа і зміцніти.

Dark Age видео обзор

Карта всесвіт в грі Dark Age по справжньому величезна. Велика кількість цікавих квестів і запеклих битв з вампірами і перевертнями не дадуть скучити навіть самому вибагливому гравцеві.

Офіційний сайт Dark Agehttp://play.zzima.com/da/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar
0
1 nik • 14:56, 15.12.2014
попробовал сыграть -- оторваться невозможно.графика супер.
avatar