Blood and Soul обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, офіційний сайт

Blood and Soul обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, офіційний сайт

BS клієнтська онлайн ігра

Blood & Soul online (BS)- це найкраща безкоштовна MMORPG 2012 року, створена професіоналами з Китаю, США та Кореї.

Початок гри починається з класичного сюжету про конкуренцію і суперництво Ада і Раю, і в цій боротьбі виявляються звичайні смертние.Вам не дається вибрати, за чию сторону грати, навпаки ви починаєте гру з представника Рая і ваше завдання рятувати цих самих бідних від ворога Раю. Придивившись можна помітити, що сюжет самий звичайний, а не захоплюючий як може здатися спочатку. З самого початку було 3 абсолютно різних виміри - Пекло, Рай і Земля. Якось представники Ада надумали розладнати порядок, який був протягом багатьох століть, і нахабним чином увірвалися в Рай.

Далі зав'язалися військові дії, в ході якої виграли Небеса. Цих представників такий розклад подій не влаштував, і вони придумали новий план нападу, але вже на Землю. Звичайні смертні, яких Вам треба рятувати, природно були абсолютно не готові до цього і поступово стали поступатися своїм ворогам. Бачачи таке становище простих смертних, Небеса заступилися за них, щоб врятувати від волаючого ворога. Цікавою «фішкою» цієї захоплюючої гри, є неповторна система, розділена по класах і великомасштабні битви гравців, один на один.

Blood & Soul игра

Для того щоб вибрати клас, гравцеві який пройшов реєстрацію необхідно дійти до 20 рівня. Тільки після того як геймер виконає це, йому дадуть на вибір наступних чотири класи:
1. Воїн.
2. Стрілець.
3. Маг.
4. Бард.

Як тільки гравець прокачається до 60 рівня, він може вибирати вже персонажів з додаткових класів. Для того щоб прокачатися в ігрі Blood and Soul, необхідно як і в багатьох інших онлайн-іграх цього типу, відповідально і правильно виконувати різні завдання і вбивати мобів.

Blood and Soul видео обзор

Ця чудова гра приваблює своєю романтичною обстановкою і дуже схожа на популярну Perfect World. Романтичність сюжету полягає у ймовірності одружити своїх персонажів. Але зовсім не варто думати, що ця гра «косить» під Forsaken World. Це зовсім не так, адже ця онлайн ігра Blood and Soul з привабливим інтерфейсом, захоплюючими битвами, незвичайним геймплеєм і яка знаходиться в топі і в неї грає близько мільйона гравців. Не варто шкодувати час, граючи в цю гру, адже вона дійсно захоплююча і цікава.

Офіційний сайт Blood and Soulhttp://www.bloodandsoul.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar