Аллоди онлайн обзор ігри, сайт регистрація, іграти

Аллоди онлайн обзор ігри, сайт регистрація, іграти

Аллоди онлайн ігра

Ігра Аллоди Онлайн - це безкоштовна браузерна онлайн ігра. Алоди - це осколки колись цільної планети, зруйнованої катаклізми, які ширяють у міфічному астралі. 

Аllods Online вимагає установки клієнта ігри, який можна завантажити з сайту ігри: натиснувши на «Скачати гру» дотримуйтесь зазначеної інструкції. 

Необхідні системні вимоги: 
ОС - Windows 2000 / XP / Vista / 7. 
Процесор - Pentium III 1,5 ГГц або Pentium IV 3 ГГц. 
Пам'ять - 512 Мб ОЗУ або 1024 Мб ОЗУ. 
Відеокарта - GeForceFX 5200 або ATI Radeon 9550/9600 c 128 Мб або GeForce 7600 GS c 256 Мб. 
Вільне місце ЖД - 8 Гб. 
Доступ в Інтернет по ADSL 56 Кбіт / с або більше високошвидкісний канал. 

Ігра Аllods Online має можливість встановити пробну версію ігри без скачування, ігровий клієнт повністю. Це дасть можливість познайомитися з ігрою ближче. На сайті так само можна скачати необхідні для ігри драйвера. 

Далі, потрібна Реєстрація Аллоди Онлайн: натиснувши на «Реєстрація», потрапляєте на реєстраційну сторінку, де в відповідні поля вводите e-mail, логін, пароль і реферальний код (якщо він є). Приймаєте угоду з Правилами ігри і тиснете на Зареєструватися. На цьому Реєстрація в ігрі Аллоди Онлайн закінчується і якщо клієнт ігри ще не встановлений, встановлюєте його. Тепер можна починати іграти Аллоди Онлайн

Зайшовши в ігру, в особистому кабінеті можна відредагувати свій ігровий профіль. 
Тепер саме час створити свого персонажа, натиснувши на іконку Створити: вибираєте фракцію (Ліга або Імперія), кожна сторона має свої традиції та особливості. Далі вибираєте Расу: Канія, Гібберлінгі, Ельфи, Хадаган, Орки або Повсталі. І клас: Воїн, Храмовники, Розвідник, Жрець, Язичник, Чарівник, Некромант, Містик або Бард. Кожен клас має свої здібності. 

Наступним кроком, буде створення зовнішності персонажа: тут можна вибрати стать і налаштувати вигляд (мається 7 параметрів для опрацювання персонажа), ну і, звичайно ж, необхідно дати ім'я герою. Після остаточного вибору всіх параметрів, підтверджуєте свій вибір і, слідуючи ігровим підказкам і інструкціям, приступаєте до ігрового процесу. 

Давайте розглянемо, які онлайн ігра Аллоди має особливості. 
Спочатку, хочу сказати про те, що у кожного персонажа є свої ігрові характеристики (перераховувати не буду, їх багато), опірності (стихії, природа, божественне і броня) і властивості зброї (урон в рукопашному бою і сила магії). 
Крім усього цього, є ще вміння, які діляться на два типи: Активні (використовуються в процесі взаємодії зі світом ігри за бажанням гравця), і Пасивні (збільшують базові характеристики персонажа і відкривають нові можливості). 

Далі хотілося б сказати про те, що Аллоди Онлайн ігра має 7 професій, які можна розділити на 2 групи - збиральництво і виготовлення предметів: 
Збиральництво ділиться на: 
- Травника, який досліджує місце, де є трави і серпом зрізує їх;
- Рудокопи, який досліджує місця, де є руда, і видобуває її; 
- Кустаря, який за допомогою кліщів та ножиць розбирає предмет на компоненти). 
Виготовлення предметів ділиться на: 
- Алхіміка, який виготовляє зілля; 
- Портного, який виготовляє обладунки з тканини та інший одяг; 
- Шкіряника, який виготовляє шкіряне обмундирування; 
- Кузнеця, який виготовляє панцерні обладунки. 

Аллоды Онлайн фото

Подорожуючи в пошуках пригод, виконуючи квести або борючись із супротивниками, персонаж буде отримувати нагороди або збирати трофеї з переможених ворогів. З кожним новим рівнем, персонаж буде отримувати очка вміння, завдяки яким можна підвищувати ефективність наявних або вивчити нові. 

Ігра Аллоди Онлайн володіє великим достатком речей. Всі речі розділені на групи. Належність речей визначається за кольорами (сірі, білі, зелені, сині, фіолетові і помаранчеві). Детально вивчити специфікації цих речей можна буде на сайті. 

У ігрі добре розвинена торговельна система, тут є все необхідне для ведення торгівлі: магазини, аукціон. Ну і, звичайно ж, своя ігрова валюта: золото, срібло і мідь. А ще є кристали, за які можна придбати особливі речі. 

Іграти в Аллоди Онлайн належить, борючись з іншими гравцями в PvP-боях (турнірні, аллодні і астральні). Детально дізнатися про ці бої можна на сайті, так як ігра дуже об'ємна і всіх можливостей описати в короткому огляді не представляється можливим. А можливостей в ігрі ще ой як багато! Гільдії, їздові вихованці, астральні кораблі і астральні демони - це тільки не велика частина того, що ще таїть в собі, ця гра ... 

Аллоди онлайн видео обзор

Алоди Онлайн реєстрація відкриє всім охочим завісу, за яким лежить містичний і повний пригод світ! Упевнений, що в Аллоди Онлайн грати буде цікаво кожному!

Офіційний сайт аллоди онлайнhttp://allods.mail.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar