3DXChat онлайн ігра для дорослих, реєстрація, скачати

3DXChat онлайн ігра для дорослих, реєстрація, скачати

3DXChat online порно ігра

3DXChat тепер перша в світі порно ігра, яка підтримує Oculus Rift шолом віртуальної реальності. Oculus Rift є революційним пристроєм на ринку відеоігор, який дозволяє власникові повністю занурюватися у віртуальну середу. З такими VR окулярами ви більше не будете іграти в ігри, дивлячись на екран комп'ютера, адже ви вже повністю в ігрі!

Слід зазначити, що сам Джон Кармак, співзасновник компанії id Software і розробник культових ігор Doom і Quake, став технічним директором Oculus і буде працювати над Ріфтом.

Об'єднання віртуальної реальності і порно - значне досягнення в світі розваг для дорослих, рекомендуємо вам звернути увагу на перспективну ігру 3DXChat. Майбутнє порно індустрії пов'язано саме з віртуальною реальністю, яка дає можливість користувачеві зануритися в процес з головою, перенестися в інший світ, стати іншою людиною або істотою. Ми від усієї душі вітаємо розробників з SexGameDevil з проривом і бажаємо продовжувати в тому ж дусі! :)

3DXChat фото

Ігра 3DXChat online помітно покращала в плані графіки, та й нових можливостей додалося. У кожного гравця є аж 2 власних квартири, які можна обставити меблями на свій смак, а потім запрошувати інших гравців в гості. Також можна сходити в Клуб потанцювати, на Пляж відпочити або в BDSM клуб. У всіх цих локаціях ви зустрічаєте інших гравців з усього світу, є також і росіяни, що дуже приємно. З іншими гравцями можна спілкуватися в чаті, додавати в друзі і взаімодійствувати: потанцювати, цілуватися, займатися сексом (та прямо при всіх на підлозі в клубі або на піску на пляжі), запросити в будь-яку зі своїх квартир для приватну бесіду і не тільки. А коли справжні партнери нам набриднуть, ми можемо запросити бота і потрахаться з ним. Бота можна повністю налаштовувати, як і свого персонажа.

3DXChat скриншот

Розробники постійно оновлюють ігру, додаючи нові одяг, меблі, інтераківні предмети в світі, нові локації і це дуже здорово. Проект постійно розвивається, чисельність гравців зростає, люди об'єднуються в групи за інтересами. Зі звичайної порно ігри 3DXChat поступово перетворюється на великий соціальний віртуальний світ, щось більше, ніж просто ігра. Кожен гравець може вплинути на развиток проекту - в спеціальному місці можна публікувати свої ідеї для ігри, голосувати за ідеї інших гравців і обговорювати реалізацію цих ідей. Розробники також спілкуються з гравцями і коментують їх ідеї. Це досить забавно :) Взагалі у людей дуже багата фантазія з приводу секс утіх, поз і фетишів, тому розробникам вистачить роботи та натхнення на кілька років вперед.

3DXChat видео обзор

Однієо з останних нововведень до Ріфта була інтеграція в 3DXChat секс іграшки VStroker. Вона представляє з себе такий собі пеніс контролер, який відстежує кожне проникнення члена в секс іграшку і передає це прямо в попки, пісечкі і ротики віртуальних дівчат. Таким чином ми управляємо сексом і можемо максимально наблизити відчуття віртуального сексу до реальних. Ми можемо трахать справжніх дівчат у віртуальній реальності і відчувати це завдяки революційним технологіям 3DXChat!

Офіційний сайт 3DXChat: http://sexgamedevil.com/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar
1 dekser2014 • 09:39, 29.03.2017
Друзья вступайте в наши группы игры 3DXChat! yes 
https://vk.com/3DXChat - Официальная Группа Игры
https://vk.com/3DXChat_Videos - Группа для Видео из Игры
avatar