Dizzy Bunny Wings ігра на андроїд

Dizzy Bunny Wings ігра на андроїд

Ігра Dizzy Bunny Wings це весела аркада для андроїд-пристроїв, яка напевно припаде до смаку всім користувачам смартфонів і планшетів, від малих до дорослих. Головний герой ігри це забавний кролик, який якимось незбагненним чином здобув собі крила, і тепер він відправляється в захоплюючу подорож по повітрю.

Але враховуючи, що крила у нашого персонажа з'явилися порівняно недавно, літати у нього виходить ще дуже погано, тому вам доведеться підкидати кролика в повітря і допомагати йому маневрувати серед різних перешкод, що зустрічаються на шляху.

Додаток Dizzy Bunny Wings на андроїд отримало яскраву і дуже красиву графіку, з ретельно опрацьованими локаціями і незвичайними ігровими персонажами, які будуть періодично зустрічатися нашому кролику в його подорожі. Хтось виявиться доброзичливим, а ось когось треба побоюватися, тут головне з самого початку визначитися з тим, хто тобі друг, а хто ворог. Мальовничі локації, забавна анімація і запам'ятовується саундтрек роблять ігру ще більш захоплюючою і цікавою.

Зацікавилися? Тоді не зволікайте більше не секунди, бігом тисніть скачати Dizzy Bunny Wings для Android, за прямим посиланням прямо з нашого сайту. Веселої ігри і захоплюючих пригод, вам друзі!

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar