City Island 3 будівельний симулятор для андроїд

City Island 3 будівельний симулятор для андроїд

City Island 3 будівельний симулятор

Ігра City Island 3 - мультяшний містобудівний симулятот від розробників з Sparkling Society Games, якому ми зможемо побудувати облаштувати власний острівець. У ігрі ви не побачите занудних завдань, передісторій або рівнів. Ваше завдання всього одне - розважитися і проявити всю свою творчість, по крупицях збирати мініатюрне містечко і його жителів.

Незважаючи на той факт, що City Island 3 створений виключно для фінансового збагачення творців, в ньому є і багато позитивних моментів, які дозволять по справжньому насолодитися ігровим процесом. Наприклад, ми зможемо зайнятися облаштуванням території острова, створюючи свої неповторні острова. Школи, ресторани, дороги - все це є.

City Island 3 скриншот

Не позбавлена ігра і економічної складової. Кожна побудована ваша будівля буде приносити невелику кількість грошей, які можна витратити на будівництво нових будинків або розширення вже існуючих. Правда для отримання істотного прибутку доведеться постаратися і «вкластися» фінансово, розміщуючи нові будиночки для працівників.

Відео ігри City Island 3

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar