Ігра з виведенням грошей, іграйте без балів на Golden Tea онлайн

Ігра з виведенням грошей, іграйте без балів на Golden Tea онлайн

Економічна онлайн ігра Голден теа

З якісної інвестиційної ігри можна регулярно одержувати справжні гроші, і щоб не мати серйозних ризиків, краще свій стартовий капітал розділити між кількома оригінальними проектами я рекомендую такі ігри як Golden Tea, таксі мані, ферма сусіди
Можна використовувати будь-яку кількість ігор з вивідом справжніх грошей, щоб всі вони приносили вам прибуток з інтернету.

Огляд захоплюючої економічної ігри Golden Tea я вирішив написати оскільки, на даному проекті вже зареєстровано більше 140 000 гравців.
Навіть незважаючи, що дана ігра була відкрита в лютому поточного року, її швидко вдалося набрати популярність, тепер тут кожен новий учасник може отримати 100 рублів за свою реєстрацію.

Як іграти ігру голден теа?

Відразу коли закінчите реєстрацію, ваш рахунок буде показувати 10 000 монет, цього цілком вистачить для купівлі першого чайного дерева. З нього необхідно збирати листя, після чого продавати їх, отримуючи натомість золото.
Все просто і легко, але все, же стартовий бонус не занадто великий для ігри, тому кращим рішенням буде відразу поповнити свій баланс, для цього є декілька варіантів:

Поки ви як гравець не поповнить баланс ігри, з рефералів ви не будете отримувати відрахування.
Внісши депозит протягом 24 годин після реєстрації вам до поповнюваємої суми додадуть 20%. На ці монети можна йти у магазин, і там придбати кущі для ігри:

Продуктивність і вартість у них відрізняється, можна купити відразу кілька середніх кущів, щоб мати набагато більше листків. Після придбання кущів, їх необхідно висадити у себе на особистій ділянці:

Виберіть тільки тип кущика і область, де він повинен рости. Кожен користувач має свою ділянку, потрібно повністю посадити на всій області кущі:

Вгорі поля знаходяться дві кнопки, з них періодично потрібно натискати. Спочатку, робиться збір листочків, а далі їх продаж:

За продаж 20 листочків можна отримати 1 одиницю доходу. Її поділяють на золото і монети. Таким чином, ви продасте 40 листочків і отримайте 1 золота і 1 монету. Монети корисні тільки, щоб розвиватися в ігрі (купуючи інші кущі), а золото призначене для виводу.
Якщо ви не залучите, хоча б якогось реферала, або не поповните свій баланс,  вивести гроші вам не вдасться.
Аналогічно, як і в інших популярних економічних іграх, з ігри Golden Tea свої гроші можна виводити через першу систему платіжних розрахунків Payeer. Але тут є ще інші способи:

На інших іграх просто не надаються можливості отримувати кошти в Bitcoin. Щодня можна виводити мінімум 10 копійок, і так до 3000 рублів.
Можна раз в 24 години отримувати відмінні бонуси, видаються вони прямо на ваш гаманець Payeer або на внутрішній баланс системи:

Бонуси невеликі, тим не менш, отримати їх можна дуже просто. Ну а якщо захочете отримувати солідніше відрахування з сайту та мати їх не тільки з продажу листочків, запрошуйте рефералів. Партнерська програма має 3 рівня, ви будете отримувати відсотки від усіх депозитів ("10-3-2%").
Зароблене золото дуже вигідно міняти на монети, можна отримувати на 10% більше доходу.

 

Нічого дивного немає в такому швидкому розвитку даного проекту, оригінальна ідея, простий інтерфейс, високі доходи і популярні способи для виводу грошей, і окремо для поповнення балансу. Зареєструйтесь в ігрі голден теа, щоб отримати перший кущ на монети з бонусу, він негайно почне приносити листя і дохід, а вам залишається їх продавати і отримувати гроші.

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar