Fermasosedi економічна онлайн ігра з воводом грошей

Fermasosedi економічна онлайн ігра з виводом грошей

Інвестиційна ігра ферма сусіди

Абсолютно кожні юзери простору мережі інтернет, не раз зустрічали на своєму шляху різні інвестиційні ігри, де можна було б вкласти гроші, та ще й добре заробити при цьому. До того ж абсолютно нічого при цьому не роблячи.

Велика частина людей з побоюванням ставляться до такого роду проектів, так як користувачі бояться вкладати гроші в сумнівні сайти. В принципі таких людей можна зрозуміти, адже ігри зараз створюються, практично кожен день, і вам ніхто не зможе сказати, скільки такий проект буде жити. А головне це те, що повернете ви за час існування ігри, свої гроші. Саме тому я рекомендую довіряти свої кошти і заробляти, лише на перевірених часом ировых фермах.
 

Однією з цих ферм, сьогодні є іграшка Fermasosedi, яка зможе похвалитися своїм 4-х-річчям існування, а ще тут найвищий показник виплат, на сьогоднішній момент користувачам онлайн ігри було виплачено вже більше 199 млн. рублів. Щодня дана ігра відвідується більше 50 тисячі разів. Тільки цього повинно бути достатньо для того, щоб довіряти їй. Зараз я пропоную ознайомитися детальніше з суттю ігри, щоб ви зрозуміли, як заробити в економічній ігрі FermaSosedi.

Як заробляти в інвестиційній ігрі Ферма Сусіди?

Інвестиційна ігра Ферма Сусіди і заробіток з нею, повністю полягає у розвитку власної ферми, будувати фабрики, купувати тварин, сіяти свої поля і багато чого іншого. Все це не робиться заради інтересу гравця, а лише з метою підвищити прибуток на проекті. Навіть не обов'язково проводити весь день онлайн у ігрі, досить буде кілька разів відвідувати її на добу або тиждень, для збору ресурсів: яєць, м'яса, молока та іншого добра, а потім вони продаються вже за справжні гроші.
 

Тут також як і в будь-яких інших іграх, весь процес починається з реєстрації. Після чого, зайшовши у свій обліковий запис, вам буде потрібно купити курку. На 1-му рівні вам можна купувати поки що лише їх. Ціна у них досить смішна, віддавати доведеться за вихованця близько 5 рублів. Для їх придбання вирушайте в розділ "Ігра", і там вибирайте "Ринок тварин":

Де згодом і реалізується покупка всіх наявних тварин у ігрі. Вартість тварини, впливає на її прибутковість, тобто, чим вона вище, тим більше буде одержуваний з неї дохід. Не забувайте спочатку для кожного з тварин побудувати будівлю, відвідавши розділ "Поле":

Будівля для курей - це буде курник, (до речі, пройшовши реєстрацію, його дадуть вам безкоштовно), для свиней - це свинарник ну і так далі. У кожну з будівель вміщається 9 тварин, тобто відразу можна сміливо купати перші 9 курей. Подальші покупки будівель доступні з наступного, другого рівня. Всі ваші тварини, повинні бути нагодовані. Куплені кури несуть яйця, які вами повинні будуть збиратися, і продаватися за реальні гроші.

Так само присутній ряд додаткових можливостей в заробітку на Fermasosedi з допомогою:
• Залучення своїх сусідів в ігру, тобто рефералів;
• Біржа купонів;
• Продаж млинчиків і продуктів (для цього купується відповідну будівлю, фабрика).

Ввести гроші в ігру, можна за допомогою таких платіжок:

Більше того, коли у вас не буде вистачати грошей на введення, можна сміливо почати ігру також без них. А поповнити баланс, можливо за допомогою сервісу WASD. Там вам потрібно виконувати завдання, вони будуть оплачуватися так званими ричиками. Після чого, ці ричики можна обміняти на грошові кошти в Fermasosedi.

Вивід заробленого капіталу, можливий на зазначені нижче платіжки:

Виводити раджу тільки, на Payeer, так як звідти буде вже набагато зручніше переводити гроші на потрібні вам платіжні системи.

На початкових порах ігри, прибуток може здатися не дуже високим, але після досягнення хорошого розвитку при підвищенні своїх рівнів, ваші доходи будуть рости не по днях, а по годинах.

На момент написання статті сайт за останні 48 годин виплатив майже  2000000 рублів.

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar