Зов дракона 2 обзор браузерної онлайн ігри, реєстрація, іграти

Зов дракона 2 обзор браузерної онлайн ігри, реєстрація, іграти

Зов дракона 2 браузерна рпг

Зов дракона 2 - фентезійна онлайн рпг з красивою мальованою 2D графікою, покроковими битвами та безліччю всіляких «івентів». Вас чекають захоплюючі сутички з кровожерливими монстрами, небезпечні підземелля, захоплююча сюжетна лінія складається з декількох сотень завдань, гладіаторські PVP арени, і звичайно ж, море фана і задоволення. 

Ігра Зов дракона 2  хоч і носить в назві цифру 2, але з першою частиною, вона ні як не пов'язана, ні в плані сюжетної лінії, ні в плані ігрового процесу. Просто це такий маркетинговий хід, адже перша частина була не поганою, от розробники і подумали, що зможуть привернути увагу тих геймерів, яким перша частина припала до душі, та до того ж «Дракони» в назві - це вважай вже половина успіху. 

Сама ігра, на перший погляд, виглядає дуже навіть не погано, але це враження оманливе. Справа навіть не в непосильному Донаті, кривому балансі або багах, проблема в одноразовости ігри. Приблизно це виглядає так: відкривається новий сервер, який дуже швидко наповнюється новими гравцями. Між ними починається не квола боротьба за топ і нагороди, які даються при відкритті. Життя кипить, на «івентах» народу не проштовхнутися, чат заспамлен, донатери активно вкладають бабло і штурмують топ 10 - все добре, але через тиждень, максимум дві відкривається новий сервер, і природно потік нових гравців спрямовується на нього, а що зі старими серверами - вони дуже швидко вмирають через брак «нової крові і свіжого м'яса». Фактично, через місяць після відкриття на сервері залишаються тільки ті, хто бабло вклав, інфа 100%. Далі, ті гравці, які намагалися, але так і не змогли дістатися до вершин топа на старому сервері, озброєні гаманцем і знаннями ігрових особливостей, пробують свої сили на новому, але підсумок все рівно один. 

Торкаючись ігрового процесу я б напевно не зміг знайти що або що можна б було згадати окремо. Все зроблено за шаблоном - сюжет є, але вникати в його перипетії абсолютно не хочеться, так само, як і читати стіни тексту діалогів і квестових завдань. По початку, потрапивши в ігру, навіть не розумієш, що відбувається навколо просто тиснеш на завдання і персонаж слухняно біжить від місця видачі завдання до місця призначення. Класів в ігрі самі вгадайте скільки, з одного разу ... Бої покрокові, виглядають красиво, що борються активно використовую заклинання, гамселять один одного по головах, блокують і ухиляються від ударів і все це без вашого втручання. Єдине, що вам під силу, так це розставити ваших бійців на полі бою, виставивши вперед найбільш товстошкірих. Кількість бійців з вашого боку залежить від вашого рівня і не може перевищувати дев'яти. 

Зов дракона 2 скриншот

Щоб наочно представляти всю вашу крутість, в ігрі є такий параметр, як БЕ - Бойова ефективність, вважай головний бойовий стат. З кожним рівнем зростає бойова ефективність, але це не єдиний спосіб стати сильніше, можна покращувати зброю і броню, вставляти в них каміння, крім того в ігрі безліч другорядних факторів які впливають на кількість очок Бойової ефективності - це і вихованці і таланти і зілля і безліч інших поліпшувачів, писати про яких тут не має сенсу, так як все рівно ні хто їх не запам'ятає. 

В зов дракона 2 використовується система івентів, тобто щоденних подій, які проходять строго за розкладом, в основному це битви з особливо сильними світовими босами і масові PVP битви. Участь у подібних заходах заохочується ігровим золотом та іншими цінними речами. Мається арена, на якій можна битися в будь-який час, але провести можна обмежену кількість боїв. Чим вище ваш дуельний рейтинг, тим цінніше щоденна нагорода. У загальному і цілому в ігрі немає того чого ви ніколи не бачили, ігра експлуатує найпопулярніші і затребувані елементи жанру. 

Зов дракона 2 видео обзор

Якщо після прочитання вище написаного ви не втекли в жаху, то правильно зробили, ігра то, в цілому непогана, просто ейфорія від неї дуже швидко проходить. Тут як з хорошим фільмом, подивився, насолодився і забув. Ігровий процес досить стандартний, зараз дуже багато схожих ігор, але для недосвідчених гравців і шанувальників БК-подібних ігор, зов дракона 2 може навіть здатися проривом в жанрі.

Офіційний сайт зов дракона 2http://101xp.com/#/game/dragonscall2

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar