Всадники ветра обзор браузерної онлайн ігри, іграти

Всадники ветра обзор браузерної онлайн ігри, іграти

Браузерна рпг Всадники ветра

Всадники ветра - браузерна RPG, відмінною рисою якої є повітряні поєдинки на грифонах. Вже з перших хвилин ігри сюжетна лінія пропонує наваляти змієві, що приблизно раз на двадцять більше героя і навіть не поміщається в екран. І не випадково, адже WindGlory - це ігра саме про драконів, які повстали під проводом жорстокого лідера, маючи намір поневолити весь світ. Загалом, друзі, пора расчехлять сталеві мечі та магічні талмуди - нас знову поміщають в самий центр епічного протистояння: драконів і демонів проти ельфів і грифонів.

Шлях героя до вершин слави лежить через квести. Тут ігра буквально бере персонажа за шкірку і волочить за завданнями різного ступеня складності. Впиратися марно, та й не потрібно - за виконання квестів герою щедро відсипаються душі воїнів - єдиний ресурс, на який клюють найманці. Так, десь попереду маячать арени, мульти арени і гільдії, але до цих радощів далеко і щоб дістатися до них, необхідно набити область обличчя не одному поплічнику демонів.

Всадники ветра скриншот

Тут слід уточнити, що поєдинки в Всадниках ветра поділяються на два види. Перший - це класичні покрокові бої, в яких на стороні героя бере участь кілька воїнів. Тут, власне, і робити нічого не треба: у кожного персонажа є свій набір ськиллів, якими вони користуються за своїм хотінням і по черзі велінням. Уміння досить барвисті і, як правило, завдають супротивнику масової шкоди. Це, наприклад, може бути гігантська сокира, яка падає з неба, чи метеорит, що випалює все в радіусі кількох метрів.

Всадники ветра фото

Другий вид - це ті самі повітряні поєдинки, де для перемоги потрібно не тільки бути добре одягненим і прокачаним, а й мати відмінну реакцію. Зручно вмостившись у сідлі грифона і запасшись файерболлом, головний герой курсує по намальованому небу і люто барабанить пальцями десь в області клавіш WASD, відстрілюючи драконів, величезних зелених мух і літаючих фіолетових левів, які пачками пруть з протилежного боку екрану і ще мають нахабство плюватися в його бік якоюсь гидотою.

Всадники ветра видео обзор

У підсумку автори Вершників Вітру примудрилися об'єднати в одній ігрі відразу дві популярних забави: покрокову тактику і адреналіновий платформер. До цього слід додати купу екіпіровки, можливість прокачувати грифонів і, звичайно ж, аренні сутички між гравцями, без яких вся ця діяльність не має ніякого сенсу.

Офіційний сайт Всадники ветра: http://101xp.com/game/windglory

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar