Urban Rivals online обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, іграти

Urban Rivals online обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, іграти

Urban Rivals карточна ігра

Urban Rivals онлайн - браузерна ігра, в яку грають більше десятка мільйонів гравців по всьому світу, і вона може зацікавити будь-яку людину, який так чи інакше цікавиться онлайн-іграми. Щоб перемогти, вам необхідно зібрати команду, яка складається з провідних бійців. Їх у ігрі порядку шестисот, у кожного з них своя сюжетна історія, навички, вміння, характер і т. п. 

Ігра Urban Rivals радує незвичайним коміксних оформленням, цікавою бойовою системою, індивідуальністю персонажів. Після початку ігри, ви потрапите в Clint City, вигадане місто, яке населене людьми, інопланетними прибульцями, зомбі і іншими унікальними істотами. Вони сформували клани, які борються за керування у Clint City. На початку ігри ви отримаєте вісім персонажів-карт, кожна з яких складається в клані і володіє чотирма ознаками, що грають важливу роль при битві: Втрати, Сила, Бонус, Уміння. 

Мільйонний гравців з різних країн, яскраві персонажі, унікальна графіка, динамічні сутички, безліч досягнень - все це Urban Rivals online. За переліком ігрового міста бродять представники різних верств населення, у них є свої плюси і мінуси. Керуючи своїми підопічними, ви станете кращим! 

Битви в урбан ривалс несхожі на ті, що є в інших іграх. Бойовий інтерфейс представляється як комікс, що відповідає загальному ігровому стилю. Після того, як почнеться бій, з колоди вибираються випадковим чином чотири персонажа. Потім ви по черзі відправляєте персонажів у бій. У ігрі є два основних ресурсу - життя і енергія (Pillz - дозволяє наділяти додатковою енергією свого бійця). Мета поєдинку проста - позбавити життя опонента, при цьому можна виграти поєдинок нокаутом або здолати суперника за очками (чотири раунди з великим кол-вом життів). 

Urban Rivals фото

Герой, який бере участь в боях, піднімає власний рейтинг і отримує досвід. Ведеться національна та світова ігрова класифікація, персонажі активно розвиваються, підвищують власні показники, набувають певні навички та вміння. Бої приносять вам ігрову валюту - їх можна витратити на придбання нових персонажів. Втім, ви можете вкласти у ігру реальні гроші, щоб придбати промо-карти, перемагати з якими буде простіше. 

Запорука успіху в Urban Rivals - грамотний вибір бійців, умілий підбір слабкими і сильними сторонами героїв, оптимальна стратегія бою: можна тиснути на супротивника вже з першого ходу, вибиваючи сильні карти або спочатку виставити слабкі карти, заманивши противника в пастку, а потім завдавши вирішального удару . Після того, як ви заробите потрібну кількість грошей, то зможете придбати нових персонажів, створити по-справжньому непереможну команду. 

Urban Rivals видео обзор

Навряд чи є колекційна карткова ігра, гроші в яку вкладати не потрібно. Тут все те ж саме - якщо ви бажаєте злетіти за тиждень до вершини рейтингу, то потрібно буде витратитися на промо-карти. Але ж можна просто брати участь в ігровому процесі, і отримувати величезне задоволення від ігри як такої. І Urban Rivals здатна принести безліч позитивних емоцій.

Офіційний сайт Urban Rivalswww.urban-rivals.com/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar