Therian Saga обзор ігри, іграти онлайн,реєстрація

Therian Saga обзор ігри, іграти онлайн,реєстрація

Теріан сага браузерна пісочниця

Сьогодні ігра Therian Saga вже встигла завоювати серця величезної кількості прихильників по всьому світі. Розробники проекту розповідали, що займаючись створенням ігри, вони в першу чергу думали про те, як би створити таку багато користувацьку ігру, яка могла б працювати автономно. Тобто, геймер міг би видавати завдання своєму підопічному персонажу, а той, у свою чергу, виконував би указанія навіть тоді, коли гравця біля комп'ютера немає. І ця ідея таки була втілена в реальність!

Крім того, Therian Saga Online може похвалитися відмінними пейзажами, динамічним геймплеєм і дуже класним виконанням.

Головна відмінна риса, що характеризує проект, - геймер в ході ігрового процесу зможе створювати стільки героїв, скільки йому захочеться. Кожному зі своїх підопічних можна видавати особливе завдання, яке герої будуть відповідально виконувати самостіно. В залежності від складності вибраного завдання може варіюватися і час його виконання. Так, коли ви почнете іграти Therian Saga , дізнаєтеся, що існують завдання, на виконання яких іде пара хвилин, а є ті, над якими длубатися треба кілька годин. Чим довший термін виконання завдання, тим складніше воно, тим більше користі від нього можна отримати. Найскладніші завдання звичайно впливають на подальший хід ігрового процесу: відкриваються нові території і локації, стають доступними нові персонажі або предмети одягу та інше.

Щоб почати ігру, звичайно ж, як і в будь-якому іншому онлайн-проекті, вам знадобиться реєстрація Therian Saga. Ігрок, щоб потрапити в проект, може заповнити просту стандартну форму. Якщо ж у вас є акаунт в Google+ або Facebook, ви зможете авторизуватися за допомогою цих соціальних мереж.

Therian Saga скриншот

Увійшовши в ігру, дізнаєтеся, що у кожного героя є свій запас енергії. Під час виконання завдання рівень енергії зменшується. Заповнити його можна сном або з'їденою печенюшкою.

Окремої уваги потребує станція крафта, з якою ви також познайомитеся, почавши іграти в ігру Therian Saga. Тут можна виготовляти різні речі. Всі можливі рецепти геймер може отримати в ході виконання різних завдань або, просто досліджуючи територію.

За гроші і тільки після виконання квесту геймер може дістати союзніка.Последній іноді буває просто життєво необхідний для виконання нового завдання, з яким самостійно впоратися практично неможливо. Герої союзників будуть прокачуватися в Therian Saga безкоштовно разом з вами, але якщо вони раптом перестануть бути потрібними, їх у будь-який момент можна виключити зі списку супутників.

Therian Saga видео обзор

І наостанок додамо, що розробники завжди уважно стежать за своїм дітищем. Так що якщо вам щось не сподобається або захочеться додати в ігровий процес чогось унікального, можна обговорити цю ідею на форумі.

Офіційний сайт Therian Saga: http://theriansaga.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar