Танки Онлайн обзор - іграти безкоштовно, реєстрація в грі, офіційний сайт

Танки Онлайн обзор - іграти безкоштовно, реєстрація в грі, офіційний сайт

Tanki Online онлайн ігра

Tanki Online - це 3-вимірна браузерна онлайн ігра, яку розробила компанія AlternativaPlatform. У цю ігру з задоволенням занурюються як любителі старих добрих танчиків, настільки добре знайомих ще по старенькій приставці Dendi, так і більш просунуті геймери. Адже хіба можна упустити свій шанс, керуючи танком, зіграти в жаркій баталії і спробувати вийти з неї переможцем. Tanki Online хороші тим, що в ігрі беруть участь виключно реальні люди, що дозволяє відчути себе учасником істинного бою у віртуальному світі.

У танкі онлайн іграти гранично просто, користувачів приваблює вкрай проста панель управління. Творці постаралися на славу, зробивши все, щоб будь-який учасник ігри міг зануритися в її світ з головою. Ними була відтворена в ігрі система військових звань, які присуджуються за очки, набрані під час боїв. Отримавши чергове підвищення звання гравцеві надається можливість посилити потужність своєї бойової машини. Ще гравці можуть при бажанні об'єднуватися в клани, що дозволяє їм разом продумати тактику та схему бою, застосовуючи їх проти спільних ворогів. У цій ігрі будь-кому надається можливість і взяти участь в боях, і зробити військову кар'єру від рядового до маршала. 

Ігрі вже вдалося завоювати ряд престижних нагород, стати улюбленою іграшкою мільйонів геймерів. Це не випадковість. Потрапивши у світ танків, гравець побачить 3-вимірні 3D арени з дуже реалістичними будинками, вулицями, парканами, густою рослинністю. І це дозволить йому відчути себе частиною ігрового світу Tanki Online. В онлайні іграти стає ще цікавіше, коли з'являється усвідомлення того, що всіма танками рухають виключно реальні люди і не ніяка інша бойова одиниця не підкоряється наказам штучного інтелекту. 

Танки Онлайн

Одна з основних переваг даної ігри перед іншими подібними онлайн іграми - націленість розробників на розвиток свого дітища через співпрацю з гравцями. Розробники цієї ігри вельми швидко реагують на побажання та зауваження користувачів, відображаючи їх у нових версіях. Тому скоро очікується нова версія цієї гри - Танки Онлайн 2, в якій покращена 3D графіка, додані нові карти, помітно поліпшена фізика танків. 

Якщо що-небудь буде Вам незрозуміло, Ви завжди зможете подивитися що пояснює відео на офіційному сайті або на ютубі. Реєстрація в грі дуже проста. Треба ввести логін і пароль, натиснути кнопку "реєстрація", зайти в мейл для підтвердження, і все. 

Деякі починаючі користувачі нарікають на відсутність картинки в браузері. Воно пояснюється тим, що у вас явно не встановлений потрібний флеш (flash) плеєр. Відповідно, щоб почати грати, треба скачати і встановити даний плеєр з сайту. 

Танки Онлайн скриншот

Зареєструвавшись в онлайн грі, Ви отримаєте спочатку найпростіший, самий слабкий танк. Рухається танк за допомогою всього 4-х кнопок-стрілок, змусити ж вистрілити його можна за допомогою пробілу. Ще 3 кнопки керують поворотами вежі. Якщо танк перекинувся і знаходиться в безпорадному становищі, можна самознищиться натисканням Delete. 

У цій ігрі є ряд різних режимів бою. Включивши, наприклад, режим "Одиночна ігра", гравець отримає можливість пограти в одиночних боях за принципом "всі проти всіх". Для тих, хто любить командні онлайн ігри, є режим "Командна гра" - у цьому випадку всі танки поділяються на дві команди - блакитні і червоні. Також є багато різних карт битв на будь-який смак, що відрізняються розташуванням споруд та ландшафтних елементів на полі бою. 

В ході ігри Вам треба буде перемагати, заробляючи цим кристали і очка, тобто досвід. Очки нараховуються за кожного вбитого ворога в кількості від 1 до 20, кількість нараховуються очок у кожному конкретному випадку залежить від звання убитого Вами ворожого танка і Вашого власного; тобто, за знищення рівного за званням ворога гравець отримує 10 очок, за знищення ворога, набагато вищого за званням можна отримати всі 20. Ще один спосіб отримати трохи очок - захопити в командній ігрі ворожий прапор і доставити його на свою базу. Коли буде набрана певна сума досвіду, виражена в очках, Ви отримаєте більш високе звання, яке Вам дозволить купувати більш дорогі речі (потужні гармати, міцні корпуси) для свого танка за ті самі зароблені кристали. Кристали можна збирати прямо в битві, де вони падають на поле бою - щоб взяти кристал, потрібно "наїхати" на нього. Крім того, щодня адміністрація сайту дарує гравцеві різні предмети, наприклад, боєприпаси або знову-таки деяка кількість кристалів. Можна кристали купити і за реальні гроші, однак все-таки досвід у танках онлайн набагато важливіше і, відповідно, добувати його складніше. 

Отримуючи чергове звання, учасниця також стає власником одного або декількох кристалів, які зможе витратити на оснащення власного танка, тобто посилення пробивну здатність його гармати і збільшення фортеці броні корпусу - саме за кристали в ігрі продаються гармати і корпусу різного типу і потужності, і, відповідно, більш потужні стоять більшу кількість кристалів. Кожен тип корпусу і гармати має 4 різних за рівнем потужності модифікації. Також за кристали можна купувати різні види бойової розмальовки для свого танка, одноразові підсилювачі швидкості, броні і пострілу, міни. 

Насчет заборон, тут все банально і просто, як і в будь-який інший онлайн ігрі. Заборонено на форумі і в ігровому і бойових чатах використання ненормативну лексику, розповсюдження всіх видів сторонньої реклами. Заборонено використання різних ботів і накрутчиків, вчинення незаконних дій, політичної агітації, розповсюдження порнографічних матеріалів. Адміністрація сайту залишає за собою право вносити в правила зміни. 

Танки Онлайн картинка

У Tanki Online відсутні коди, чити та інша подібна лабуда. 

Наостанок, деякі поради щодо використання в ігрі різних типів гармат: 

З гарматою "Рельса" краще перебувати від ворога якомога далі. Ви зрозумієте це, коли спробуєте самі. На багатьох ігрових картах неважко знайти затишне місце з гарматою "Рельса" і бути свого роду снайпером. Всі місця не перерахувати, проте, якщо Ви придивіться уважно, знайдете їх повно. ! 

Пушка "Смокі" ефективна на малому і середньому відстані - до 70 м, а далі ста метрів її ефективність падає нижче 30%. 

Пушка "Твінс" найбільш ефективна при веденні бою на середній дистанції - до 60-и метрів. 

Красуня-гармата "Ізіда" при застосуванні додає власникові 50% життя від запасу життя ворога, тому варто вибирати найбільш "живих", щоб відновити свої сили, також ця гармата здатна додавати життя вашим товаришам у командному бою. 

Tanki Online видео обзор

У Tanki Online знайде для себе щось цікаве. Це і 3-вимірний бойовик, гранично простий в освоєнні, і арена серйозних змагань, і можливість поспілкуватися з цікавими людьми.

Офіційний сайт танки онлайнtankionline.com/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar
0
1 SKARLOTIS • 15:40, 27.11.2014
я хочу багато кристалів
avatar
0
2 танкіст • 12:46, 04.12.2014
Люблю цю ігру, комп слабенькій но танки онлайн якраз тяне
avatar
3 Богдан Субота • 18:02, 21.11.2017
прртртамрол
avatar