Soldiers of Fortunе обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація

Soldiers of Fortunе обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація

Soldiers of Fortunе браузерна ігра

Ігра Soldiers of Fortunе онлайн - трохи незвичайна браузерна ігра з елементами стратегії. Передісторія цієї ігри така: в одній далекій банановій республіці все було тихо і спокійно, поки не з'явилася могутня корпорація, яка бажає захопити її природні багатства. За дуже короткий час до влади прийшов кривавий і жорстокий диктатор. Але новий правитель вирішив не ділитися природним надбанням, а залишити все собі. Щоб покарати мерзенного зрадника в цю країну були направлені кращі найманці усього світу. Крім цього в протистояння втрутилася радикально - комуністична організація «Армія Свободи», мета якої переворот в цій країні і в кінцевому підсумку - Світова революція і перемога комунізму в усьому світі. 

Гравець виступає в ролі бійця, а потім і командира Ліги Найманців або Армії Свободи. Разом із загоном ви будете воювати з різними бандитськими угрупуваннями. Всіма діями можна управляти на карті - розміри локацій досить невеликі, але відрізняються різноманітністю пейзажу і наявністю будов. З часом гравець отримує досвід і з'являється можливість переміщатися в інші міста цієї країни, а також нові місії. Адже, чим ви будете сильнішими і досвідченішим, тим швидше зможете повалити жорстокий режим і привести до влади уряд, інтереси якого ви представляєте. 

soldier of fortune фото

Спочатку потрібно вибрати, за що битися - за Лігу Найманців або за перемогу Світової Революції під прапором Армії Свободи. Далі необхідно визначитися з класом бійця: існує штурмовик, снайпер і командир. Вони всі схожі, але їх розрізняє тільки особливості екіпіровки, озброєння (дробовик або снайперська гвинтівка), а також спеціальні можливості. Далі уміння будуть активізуватися за бажанням або ж стануть працювати пасивно. Головне не забувати вчасно прокачувати їх або докуповувати апгрейди зброї або броню за валюту, яку ви отримаєте, проходячи величезна кількість місій. 

Іграти Soldiers of Fortunе, потрібно обов'язково використовувати і враховувати особливості рельєфу, а не покладатися тільки на свою броню і гармати. Дуже часто правильне розташування і укриття допомагає перемогти бійців екіпірованих в кілька разів краще. А блискавичний кидок гранати через стіну може звести нанівець тонко розроблюваний план оточення, знищивши бійця. Завдання на виконання місій буде даватися в лівій стороні екрану, а після першої навчальної компанії все стане зрозуміло. Далі вже справа тільки за самим гравцем. 

Soldiers of Fortunе видео обзор

Дуже ігра нагадує «Jagged Aliance» - симулятор військового загону, але в Soldiers of Fortunе online реалізовано більше можливостей. В іншому можна сказати, що ігра цікава. Різноманітність режимів викликає посмішку. Далеко не в кожному симуляторі можна, наприклад, напасти на ворожого гравця в рейді або допомогти гравцеві своєї фракції в бою. Звичайно, від класичних режимів, типу, дуелі або натовп на натовп теж не варто відмовлятися. Особливо, якщо пам'ятати, що за перемогу в них дається непогана нагорода: рейтинг і досвід, підвищуючий військовий чин персонажів.

Офіційний сайт Soldiers of Fortunе: sof.rbkgames.com/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar