Skyrama обзор - іграти, онлайн ігра, скачати, реєстрація

Skyrama обзор - іграти, онлайн ігра, скачати, реєстрація

Skyrama симулятор аєропорту

Ігра skyrama online - безкоштовна браузерна ігра, що поєднує в собі жанр економічної стратегії і симулятор аеропорту, де гравець приміряє на себе всі ключові ролі з безлічі його працівників: від власника компанії до механіка. 

Ігра розроблена знаменитою німецькою компанією "Bigpoint", яка давно зарекомендувала себе одним з лідерів ігрового ринку. Skyrama онлайн налічує більше 12 мільйонів гравців по всьому світу. 

"Первым делом, первым делом самолёты. Ну а девушки, а девушки - потом "- ці знамениті рядки з пісні класичного радянського фільму" Небесний тихоход ", якнайкраще вказують на головний фінансовий стрижень ігри. 

Основа всієї економіки ігри - літаки, від вантажних до пасажирських. Всі вони займаються перевезенням пасажирів і різних вантажів в безліч країн. Це приносить грошовий прибуток в кишеню власника аеропорту, який завдяки заробленим коштам розвиває своє дітище (бізнес). 

Аеропорт - це не просто посадкова смуга на яку раз у раз приземляються і злітають літаки, а цілий економічний світ зі своїми правилами і жителями. 

На початку ігри ви отримуєте у володіння маленький аеропорт і лише найнеобхідніші для роботи будови: ангар, диспетчерську, злітну смугу, термінал, бокс і кілька літаків з командою працівників на додачу. 

Skyrama скриншот

Ваше завдання - використати всі дані вам мінімальні можливості щоб згодом побудувати величезний бізнес з повітряних перевезень. Залучайте пасажирів, перевозите їх в будь-яку точку світу, приймає й обслуговує транзитні літаки, доставляйте вантажі і багато іншого, що дозволить побільше заробити. З усіх операцій отримуйте "копійку" - вкладайте і розвивайте свою справу. 

Як вже писали вище, аеропорт - це не тільки злітна смуга і літаки. Це величезна інфраструктура, яка нараховує безліч будівель, який можуть приносити дохід: магазини, таксопарки, парковка, заправка, кафе, закусочні, камери зберігання, туалети, термінали і багато іншого. 

Так само не потрібно забувати про цінні території біля вашого аеропорту, де можна побудувати готелі, розважальні установи, стоянки, прокат автомобілів та інші будівлі, які будуть пов'язані з вашим основним бізнесом. 

Ігра буде постійно давати вам різні цікаві завдання, за виконання яких ви будете отримувати додатковий прибуток і різні приємні бонуси. Крім того іграшка заохочує тих хто відвідує її щодня дозволяючи кожен день безкоштовно брати участь у безпрограшній лотереї. 

Як і всі Free2Play ігри "Skyrama" пропонує гравцям платні додаткові можливості, але на відміну від інших безкоштовних онлайн-проектів все придбані речі ніяким чином не впливають на утиск інших гравців. 

Skyrama видео обзор

Донат (платні послуги) полягає в можливості швидкої побудови різних будівель, покупки різних красивих декорацій, літаків і багато-го іншого. Крім цього валюту ігрового магазину можна отримати за виконання квестів і купити щось цікаве не використовуючи реальні гроші.

Офіційний сайт Skyrama: skyrama.rbkgames.com/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar