Shards of the Dreams обзор - іграти онлайн, реєстрація, видео

Shards of the Dreams обзор - іграти онлайн, реєстрація, видео

Shards of the Dreams онлайн ігра

Браузерна ігра Shards of the Dreams - це RPG в режимі онлайн. Всі дії розгортаються в фентезійних світі, який пережив жахливі катаклізми, після чого його розкололо на безліч осколків. Найстрашніше в цій історії те, що після цих подій невідомо звідки з'явилися жахливі чудовиська, а колись покоїлися в землі тіла померлих почали виходити зі своїх могил. Вони жадають крові людей і постійно полюють на них. Однак є надія, що колись прийде герой, який зможе з цим покінчити. 


   Мається класична рольова система, вона дозволяє розвивати свого героя як: 
• Мага - заклинатель ведучий дальній бій за допомогою чар. 
• Воїн - юніт, що бореться в ближньому бою за допомогою меча. 
• Злодій - потайний одиночка, завдає колосальної шкоди і вічно ховається. 
• Жрець - прислужник світла, здатний зцілювати рани й розіб'є кару господню на противника. 

Доступна як одиночна, так і групова ігра. Можна поодинці заходити в підземелля і битися з босами, що дозволить отримати трохи досвіду і золота. Битва в групі буде більш вигідним і принесе великі доходи. Для зручності є спеціальна система пошуку супутників, вона допоможе початківцям гравцям знайти союзників. Якщо рейд сформований, то є можливість битися і з іншими гравцями, які також укомплектували свою групу. 


    Створюй свої клани в ігрі Shards of the Dream онлайн  або приєднуйся до вже існуючих. Найсильніші зможуть отримати контроль над Цитаделлю, яка приносить певні бонуси та додаткові ресурси. В будь-який момент вона може бути атакована іншою гільдією, у якої є шанс відвоювати її. 

Shards of the Dreams скриншот


      При старті гравцеві на вибір буде запропоновано дві фракції: 
    1. Імперія 
    2. Пустошь 
    Так як світ розбитий на сотні осколків, всі невеликі материки з'єднуються між собою порталами, які дозволяють пересуватися. Як і у всіх РПГ тут можна знайти величезну кількість артефактів і предметів. Виконуючи ланцюжок завдань, є можливість дізнатися історію цього світу і про все що сталося тут за останній час. Деякі квести припускають групове проходження, для цього доведеться знайти кілька гравців або попросити допомоги у одного. 

Похмурий фентезійний світ повністю підтверджує свою історію і назву. Тут можна зустріти різних чудовиськ і похмурі локації, однак навряд чи доведеться нудьгувати. Широко представлений PvP режим як між учасниками, так і цілими кланами буде постійно зав'язувати нові війни. Отримуючи панування над Цитаделлю, ваша гільдія стає ворожою не тільки для противників, а й усіх кланів вашої фракції, які захочуть відвоювати фортецю. 

Shards of the Dream видео обзор


 Коротше кажучи, ігра Shards of the Dream online не залишить байдужим жодного любителя побитися і залишить про себе тільки хороші спогади. Для новачків передбачена спеціальна навчальна система, яка допоможе розібратися початківцям гравцям.

Офіційний сайт Shards of the Dream: http://sodgame.rbkgames.com

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar