Seafight обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, офіційний сайт, реєстрація

Seafight обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, офіційний сайт, реєстрація

Seafight ігра про піратську тематику

Ігра Seafight online - безкоштовна розрахована на багато браузерна онлайн ігра, яка в першу чергу сподобається любителям морської (піратської) тематики. Ви починаєте ігру невідомим матросом, який завдяки своїй праці та наполегливості стане відомим капітаном, шукачем пригод, безстрашним мисливцем, знаменитим шукачем скарбів і легендою семи морів. 

Ігра розроблена відомою німецькою компанією "Bigpoint". Вийшла в світ у 2006 році. За весь час існування в ігрі "Seafight" зареєструвалося більше 30 мільйонів гравців по всьому світу. Ігрі скоро виповниться десять років, але в неї все також з інтересом і задоволенням грають безліч людей по всьому світу. Так само "Bigpoint в 2007 році випустив аналогічний ігровий проект під назвою" Pirate Story "(так на замітку). 

Після короткої реєстрації гравець потрапляє у величезний світ морської романтики, там ви прийміте на себе командування невеликим кораблем. Хоч судно не велике і не дуже страхітливе для ворогів, але перші його завдання - гідні справжнього корсара. У списку місій ви відразу помітите особливо важливе доручення в якій сам король просить вас уберегти його улюблену дочку, і ви тільки ви можете впоратися з таким важливим государевим завданням. Що характерно: другим завданням у списку є викрадення дочки іноземного короля, а так само багато інших (не обділені цікавого сюжету) квести. 

Seafight скриншот

На початку ігровий процес може здатися монотонним, так як первинним завданням ігри є навчити гравця в неї іграти. Безліч простих завдань по типу "піди-принеси", "піди-познайомся" і "піди-набий". З одного боку - освітні завдання, а з іншого - отримання очок досвіду і золота на покупку модернізацій морського корабля і його озброєння. 

В ігрі існує безліч морських територій, які відрізняються один від одного зовнішнім виглядом, чудовиськами, завданнями, портами, містами, НПС і рівнем складності на пункт вище ніж у минулій карті. Так же розподіл йде на території PvP і PvE. По-перше ви можете змагатися з реальним гравцем або безліччю гравців одночасно, а в PvE - гравця чекає ігра "з комп'ютером". Набиваючи монстрів і виконуючи внутрішньоігрові завдання не потрібно переживати, що на вас здійснять напад інші гравці. 

Бути самотнім морським вовком або грати в команді - це ваша особиста справа, але ми все ж рекомендуємо вібрати для себе "морське братство" або організувати його самому. Іграти в Seafight, як відомо, разом - куди веселіше і з іншого боку вигідніше. Адже в іграшці є спеціальні монстри, яких поодинці не перемогти, а масштабна війна з іншими братствами - так і взагалі чудо. 

Seafight видео обзор

Проходячи карту за картою ви будете виконувати різні захоплюючі завдання, змінювати або вдосконалити власний корабель, знайомитися в тавернах і відправлятися на пошуки скарбів і прекрасних принцес. Попереду величезний світ морської романтики, не гірше ніж в знаменитих романах англійського письменника Роберта Льюїса Стівенсона.

Офіційний сайт Seafighthttp://www.seafight.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar