Раздор онлайн обзор - онлайн ігра, реєстрація, іграть безкоштовно

Раздор онлайн обзор - онлайн ігра, реєстрація, іграть безкоштовно

Razdor online онлайн mmorpg

Ігра Раздор онлайн в жанрі MMORPG від вітчизняного розробника Razdor Ігра експлуатує традиційний фентезі-сюжет, в основі якого - давнє протистояння чотирьох рас: людей, орків, ельфів і гномів. Реєструючись в ігрі, користувач відкриває аккаунт, до якого може прикріпити по одному персонажеві від кожної раси. Ігра Razdor - квестовая. Завдання різноманітні - лінійні, нелінійні, головоломки, битви з босами.

Браузерна ігра Раздор багато моментів запозичила з World of Warcraft і декількох інших багатокористувацьких ігор в жанрі фентезі. Вибравши персонажа, користувач може попрацювати над його зовнішністю, змінивши зачіску, зовнішність, покривши тіло орка або ельфа татуюваннями. Персонажі розрізняються за багатьма показниками в залежності від класу. Всього в раздорі чотири класи персонажів - жрець, воїн, мисливець і маг. У кожного класу - дві гілки навичок. Новачок з'являється в спеціальній стартовою локації - сільця в лісі. Графіка на дуже високому рівні - світ ігри промальований превосходно, кожна локація має своє «обличчя», стилістику й особливості. Крім основного сюжетного дії, гравцеві доступні багато професії: кухар, рибалка, лісоруб, кравець, зломщик. З кожною вдалою дією персонаж розвивається, отримує бонуси: досвід, артефакти, гроші та повагу оточуючих.

У ігрі роздор доступні два основних види ігрових баталій - PvE і PvP. В битвах не передбачений покроковий режим, тому вони проходять динамічно і яскраво. Карта ігрового світу приголомшує уяву своєю величиною. Багато локації приховані під землею, і, щоб виконати завдання, гравцеві доведеться спуститися в шахту гномів або в підземеллі монстрів. Монстри Розбрату гідні бурхливих оплесків. Розробники не стримували фантазію і створили величезну кількість різноманітних хижаків.

Раздор видео обзор

Раздор - безкоштовна ігра. При бажанні користувач може завантажити клієнтський пакет - це розширить ігрові можливості.

Офіційний сайт Раздор: www.razdor.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar