Путь Меча обзор ігри, іграти онлайн, реєстрація

Путь Меча обзор ігри, іграти онлайн, реєстрація

Sword Saga браузерна рпг ігра

Ігра Путь меча онлайн (Sword Saga) - яскрава і барвиста RPG з відмінною графікою, напівавтоматичними боями і можливістю сформувати особисту команду рятівників світу. Автори цього інтерактивного епосу (по-іншому цей проект назвати не виходить) створили божевільну суміш фентезі та стімпанка, де в одній битві можна побачити сивоволосого чарівника в аскетичному балахоні і чувака в протигазі і мундирі часів Бородінської битви.

Перші хвилини ігри "Путь меча" мало чим відрізняється від класичних изометрических RPG. В одні руки видається один персонаж: чоловіки, як зазвичай, нагадують виряджених клоунів з тоннами гелю на голові, а у жінок випирають зі своїх тісних бронеліфчіков усі можливі і неможливі сторони. Класів в ігрі 3 штуки: воїни тягають з собою стокілограмові мечі, стрілки орудують шестиствольними кулеметами в дусі Термінатора, а маги взагалі в зброї не потребують - вони самі по собі ходяча зброя.

путь меча фото

Далі гравцеві видається абонемент на відвідування всіх гарячих точок світу, тобто, посилають в довгу подорож по квестам, в якому він поступово обростає скілами, екіпіровкою та соратниками. На відміну від інших подібних браузерок, де бої - це просто мультик, в якому нічого поміняти не можна, Sword Saga надає простір для самовираження.

путь меча скриншот

Перед кожним боєм необхідно розставити своїх найманців у певній формації, а в самому бою можна використовувати скіли, яких у кожного класу налічується десь по 20 штук. Закликати противника до смерті, як це робиться в клонах Diablo, не вийде, оскільки персонажі б'ються самі, але у ляльковода залишається можливість вибирати час і місце застосування вмінь. Загалом, результат поєдинку в путь меча залежить не тільки від шмота і прокачування, а й від умілого використання комбінацій скіллів.

Така ж система використовується і в PvP-битвах. Проходять вони на окремих аренах, одиночних і групових, і найчастіше використовуються коаліції (місцевими аналогами кланів) для з'ясування, хто ж в місцевому співтоваристві рулить, а чиє місце десь в районі днища. Тим же, хто втомився від братовбивчого мочилова, Sword Saga пропонує спосіб відпочити і заробити трохи золота - алхімічну лабораторію, яка відкривається раз на добу.

Путь меча видео обзор

Нещодавно розробники оголосили про запуск третього сервера, так що якщо ви побоюєтеся, що потрапите в компанію переростків, то можете не хвилюватися - вашими суперниками будуть такі ж новачки з точно такими ж можливостями.

Офіційний сайт ігри Путь меча: http://promo.101xp.com/ss_1/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar