Понаехали тут обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, офіційний сайт

Понаехали тут online являє собою цікаву браузерну онлайн ігру 2013 від російських розробників. 

Її суть полягає в боротьбі межу корінними жителями Москви і понаїхавшими загарбниками. Радує виконання ігри, адже в ній вистачає цинізму, іронії та й самі персонажі виглядають досить забавно. 

Спочатку гравцеві необхідно вибрати сторону, за яку він буде виступати. Є два варіанти: корінні москвичі, які відстоюють свої права, і «панаїхавші», що намагаються влаштуватися в не гумовій Москві. Саме від вибору персонажа залежатиме подальша сюжетна лінія. Герой має кілька характеристик: спритність, хитрість, харизму, силу й інші, але всі їх потрібно буде прокачувати по ходу гри. 

У «Понаїхали тут» ігрові локації представлені темними міськими закутками, в яких можна знайти різні пригоди на свою голову. Наприклад, на персонажа можуть напасти, а також він сам може почати бійку. Якщо гравець перемагає, то отримує в нагороду досвід і монети. Однак при розбійному способі життя персонажем може зацікавитися поліція, яка оголосить його в розшук. Крім цього в «Понаїхали тут» є битви типу стінка на стінку, для яких характерне справжнє місиво. 

Понаехали тут фото

Для гравців, які не бажають брати участь у бійках, в грі передбачено безліч інших варіантів. Наприклад, можна ганяти кішок, забирати останню їжу у бомжів або влаштується на роботу в поліцію і затримувати громадян які перебрали з алкоголем. Крім цього в «Понаїхали тут» для кожного героя відкриті вакансії будівельника метро, бармена і навіть грабіжника. Загалом, в Москві навіть віртуальної завжди є чим зайнятися.

Понаехали тут видео обзор

Понаехали тут обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, офіційний сайт

Понаїхали тут ігра

Гра є відмінним проведенням часу і обов'язково зацікавить любителів подібного роду ігор.

Офіційний сайт Понаехали тут: http://www.moswar.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar