Polemo обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація, офіційний сайт

Polemo обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація, офіційний сайт

Полемо браузерна ігра

Ігра Polemo онлайн - вийшла на початку 2014 року безкоштовна браузерна онлайн ігра, яка припаде до душі всім любителям легенд і міфів древньої Греції. Ігра являє собою багато користувачів рольову ігру з елементами стратегії. 

Колись давним-давно, після падіння великих Титанів, брати - Посейдон, Аїд і Зевс розділили між собою владу над світом. Посейдон - став владикою морів і океанів. Зевс - взяв панування на небі. Аїд - прийняв царювання у світі мертвих. Між богами довгий час був мир, поки Аїду не переситивсь правити тільки мертвими. 

Після короткої реєстрації в polemo online гравцеві стануть доступні три раси для створення майбутнього героя. Кожній з яких протегує один з трьох божеств: Егеона (трудяги Посейдона), Олімпійці (сміливі воїни Зевса), Адмет ("вперті" слуги Аїда). Конструктора для створення зовнішності персонажа в ігрі немає, але є можливість вибрати один з п'яти стандартних обличий (три чоловічих і два жіночих). 

polemo фото

Незважаючи на свою зовнішню простоту ігра дуже захоплює, головне розібратися що до чого. Першим ділом жителі вкажуть на героя пальцем, що ось мовляв не завадило б герою обзавестися м'язами і вміннями. Так гравець вперше познайомиться зі "стадіоном", де за наявні срібні монети (1000) гравець зможе перший раз випробувати різні вміння: сили, захисту, магії, спритності і майстерності. 

"Сила" - завдає шкоди жертві; 
"Захист" - чим вище твій захист, то меншу втрату ти отримуєш; 
"Магія" - визначає шанс нанести удар; 
"Спритність" - здатність ухилитися від удару супротивника; 
"Майстерність" - дає можливість нанести "Критичний удар"; 

За кожний наступний піднятий рівень ви будете віддавати все більше і більше дзвінких. Саме на заробіток і вкладенні монет будується система прокачування в ігрі. 

Другим важливим місцем для відвідування виявиться Ринок, де за той же стартовий капітал є можливість придбати перші корисні речі. На ринку буде доступна: зброя, обладунки, камені, амулети, тотеми, сувої і заклинання. Все це збільшить бойові характеристики героя. 

polemo скриншот

Приодітися і натреновавшись ваш герой виходить у місто, де для відвідування будуть доступні: 

Передгір'я - тут можна створити чарівні сувої. Для їх виготовлення вам знадобляться особливі матеріали, які можна роздобути борючись з чудовиськами. 

Тартар - місце куди потрапляють самі ненависні герої. Якщо вас хтось кривдить або часто здобуває перемогу, то ви можете попросити богів (за невелику пожертву), і кривдник потрапить в Тартар (отримає -50% до захисту). 

Стадіон - місце, де тренувався легендарний Геракл. Тут можна піднімати уміння вашого героя: силу, спритність, захист, магію і майстерність. 

Арена - основне місце боїв з іншими гравцями. За перемогу ви отримаєте монети, досвід і благословення. 

Корабель - міні ігра, де ви можете зіграти з іншими гравцями в класичний Морський бій. 

Гілея - ринок, де можна придбати унікальну міфічну тварину, за якою слід доглядати і ростити. Воно буде допомагати вам в бою. 

Кузня - в ній можна виконувати різні тимчасові завдання за які ви через певний час будете отримувати монетки. 

Міфій - щоденні набори завдань, за виконання яких вас чекають приємні винагороди. 

Пантеон - тут ви можете заснувати власну групу, де будете іграти polemo разом з друзями. Так само ви зможете вступити в уже існуючий пантеон. 

Храм - молитвами в ігрі можна домогтися куди більше ніж у звичайному житті. Молитвою можна змінити погоду, яка впливає на сили героїв. Сонце - погода Олімпійців, Засуха - походу Адмету, Дощ - погода Егеона. 

Базар - місце, де можна торгувати безліччю речей з іншими гравцями. 

Аттіка - будівлі можна перекваліфікувати у внутрішній магазин, де за алмази можна придбати різні можливості для більш комфортної гри. Рекомендуємо звернутися в неї на початку гри, так як іграшка дає новачкам два десятка алмазів безкоштовно. 

Polemo видео обзор

Після ознайомлення з невеликим містом (з його виключно корисними будівлями) - гравець переходить на арену, де вступить в бій з іншими гравцями. Всі бої проходять в автоматичному режимі. По їх завершенні вам розпишуть, як саме відбувалася сутичка. У разі перемоги герой отримує монети, благословення і досвід. Крім PvP-режиму (ігри з іншими гравцями) в грі так само є PvE-режим, де ви вступите в сутичку з безліччю міфічних створінь з яких можна отримати різні інгредієнти для крафта. Останнім важливим місцем у ігрі стане поле, де разом з іншими гравцями вашої раси слід звести храм вашому богу. Адже чим більше храмів, тим більше моляться люди богу, а кому більше з богів моляться - той і найповажніший.

Офіційний сайт Polemohttp://polemo.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar