Pirate Story обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація

Pirate Story обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація

Пірате сторі рпг ігра

Ігра Pirate Story  онлайн- безкоштовна розрахована на багатокористувацьку браузерна онлайн ігра поєднала в собі жанр покрокової стратегії і класичної RPG. Пригодницька ігра створена спеціально на радість багатомільйонної армії анувальників знаменитого японського аніме-серіалу "One Piece". 

Перш ніж перейти до огляду ігри Pirate Story online слід описати, хоча б коротко, історію і сюжет серіалу за яким була зроблена ігра. Вперше "One Piece" вийшов в 1997 році у вигляді невеликого коміксу (манги) в японському журналі Weekly Shonen Jump, де раз на тиждень нова глава з завидною регулярністю з'являвся в свіжому номері видання. У 1999 році за екранізацію серіалу взялася відома японська компанія Toei Animation, яка успішно займається випуском нових серій серіалу і по цей день. 

За які пішли десятки років піратська історія стала найулюбленішою для безлічі японців. Понад 600 серій аніме, десяток повнометражних фільмів, безлічі комп'ютерних ігор і більше 300 мільйонів проданих примірників манги, що є незаперечною рекордом (найбільш продавана манга в світі). 

Історія One Piece починається зі смерті Короля піратів Голда Роджера, нажившиго чималу славу і навмисних багатств за час життя. Перед смертю Голд Роджер оголошує, що сховав своє головне багатство Ван-Піс в деякому місці і закликав усіх сміливців знайти його. Після цього і так не зовсім стандартний світ встає з ніг на голову. З усіх куточків планети з'їжджаються різні шукачі скарбів, які не тільки хочуть знайти легендарний скарб, але і зайнятий вакантне місце Короля піратів. 

Через кілька років з дня смерті Короля піратів ще нікому невідомий підліток (головний герой серіалу) Манкі Д. Луффі знайомиться з відомим піратом по імені Рудий Шанкс. Луффі випадково з'їдає Диявольський плід Гума-Гума, який наділяє його тіло унікальними можливостями. Тоді ж Луффі мало не гине в океані. Рудий Шанкс рятує хлопця ціною власної руки, за що в подяку Луффі обіцяє знайти ті самі легендарні скарби, а так же стати новим Королем піратів. Рудий Шанкс з посмішкою дарує невгамовному хлопчині солом'яний капелюх . Минають роки, Луффі стає дорослим і негайно відправляється в дорогу на пошуки відважної команди, яка пізніше стане відома, як Пірати Солом'яного капелюха. Попереду хлопців чекає величезна кількість складних випробувань і захоплюючих пригод. 

Браузерна ігра Pirate Story є сумішшю покрокової стратегією і рольовою ігрою. Зовні ігра нічим не відрізняється від безлічі онлайнових аніме ігор, які клепають на одному двигуні десятками. Так, наприклад, помітне схожість можна побачити в іграх Naruto Saga і Ultimate Naruto. Але на відміну від них Pirate Story на-російській мові. 

Pirate Story

Якщо раніше не дивилися серіал і не читали манги One Piece, то розібратися що відбувається на моніторі буде трохи складно. Хоча навіть якщо ви дивилися всього сотню перших серій (як автор огляду), то результат буде  не багато краще, так як сюжет ігри починається вже в далеких нетрях серіалу, де Луффі і його команда пройшли безліч пригод, а кількість відомих героїв точно вистачить на кілька ігор вперед. Якщо ж брати до уваги інші онлайн ігри на тему аніме-серіалів, то вони в основному сюжетом дублюють сам серіал від самого початку і до останньої серії, але не в Pirate Story.

При запуску ігри Pirate Story традиційно запропонують пройти невелику реєстрацію. Слід вибрати або генерувати ім'я майбутнього персонажа і визначиться з його бойовим класом. На вибір ігра пропонує чотири: Мечник (ближній бій), Снайпер (дальні атаки), Навігатор (по суті Чарівник, міцний у магічних атаках, але дуже слабкий до фізичних атакам), Доктор (здатний лікувати, як себе, так і всю команду) . Можна було б куди більше часу витратити на опис кожного, але за рахунок того, що всі бої в ігрі проходять в автоматичному режимі, вибір класу більше розрахований на візуальне задоволення, а не стратегічне. 

Ласкаво просимо в барвистий світ One Piece, де з легкістю можна розчинитися в натовпах різних гравців, дивовижних жителів і мальовничих вуличках. Незважаючи на всю веремію яка відбувається навколо, режим новачка буд-то за руку водитиме гравця по барвистому світу онлайн ігри знайомлячи з усіма її тонкощами. 

Pirate Story видео обзор

Перед гравцем постає світ класичної RPG, де слід виконувати багатьом знайомі завдання по типу: Принеси-подай, Піди-допоможи, Піди-познайомся і Піди набий комусь морду. За перші пройдені рівні буде щедра нагорода, безліч різних подарунків (грошей, зелий і обмундирування для героїв). Їх (рівні) в принцип можна проходити просто натискаючи одну кнопку. 

В цілому, що б добре познайомитися з ігрою Pirate Story слід витратити не одну годину ігри. Якщо ви фанат серіалу - Welcome!

Офіційний сайт Pirate Storyhttp://ps.infiplay.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar