Pirate Storm обзор - іграти онлайн безкоштовно, реєстрація в ігрі

Pirate Storm обзор - іграти онлайн безкоштовно, реєстрація в ігрі

Pirate Storm ігра про піратів

Новинка в світі браузерних онлайн ігор mmorpg про піратські бої, від компанії розробників BigPoint. 

Сьогодні можна знайти браузеркі практично про що і кому завгодно: про стародавніх римлян, підводних човнах, танкової техніці, фентезійних істот, але от гру про піратів, на жаль, до розробників з BigPoint ще ніхто не придумував, хоча тематика ця досить цікава і захоплююча. Piratestorm online відкриє для вас світ флібустьєрів, подарує безліч захоплюючих морських битв і порадує своїм розкішним фентезійних стилем. 

Суть гри полягає в тому, що вам належить відправитися в морське плавання, в якому необхідно буде битися з ворожими піратськими угрупованнями і морськими чудовиськами. Знищувати кораблі суперників можна за допомогою різних гармат, а для битв з монстрами передбачені спеціальні гарпуни. Вся зброя в Piratestorm онлайн ділиться на кілька видів, а придбати її можна у купців і бажано зробити це заздалегідь, адже в іншому випадку вороги можуть застати вас зненацька. Під час битви необхідно стежити за рівнем ушкоджень, що заподіяні вашому судну, адже, якщо цього не зробити, то легко можна відправитися на морське дно. На самому початку ігри краще не вести агресивну політику, а приділити увагу розвитку, набратися досвіду і удосконалити корабель. 

Piratestorm фото

Для відпочинку і поповнення запасів провізії в Piratestorm передбачений Порт. Він є нейтральною територією, тому розслабитися в ньому може будь-який з гравців. Крім цього в Порту є кілька локацій. Верф - це те місце, де можна провести пересадку з корабля на корабель. У Штабі Гільдії можна познайомитися з різними піратськими угрупованнями і при бажанні вступити в одну з них. Після досягнення 15го рівня та виплати податку для Асоціації мореплавців можна створити власну гільдію. За це ви навіть будете отримувати особливі бонуси. 

Piratestorm видео обзор

У Piratestorm передбачені видовищні PvP битви між учасниками гри. Наймасштабнішими і вражаючими з них є групові PvP, в ході яких відбуваються зіткнення цілих флотилій. Вражає створення барвистість битв, їх реалістичність. В цілому, графіка в Piratestorm виконана на високому рівні, близькому до рівня графіки в клієнтських іграх.

Офіційний сайт Pirate stormhttp://www.piratestorm.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar