Пернатск обзор ігри, реєстрація, іграти онлайн

Пернатск обзор ігри, реєстрація, іграти онлайн

Пернатск онлайн ігра про птахів

Пернатск онлайн - безкоштовна браузерна онлайн ігра. Дії ігри розгортаються в незвичайному літаючому містечку, яке населене дивними і бойовими птахами.

Перед тим, як гравець потрапить в світ Пернатск, він повинен створити свого персонажа. Вам необхідно вибрати Орла, Папугу або Сову. Спочатку ці персонажі дуже схожі один на одного своїм зовнішнім виглядом і здібностями, однак лише після того, як птах подорослішає, гравець побачить, що вона володіє унікальними навичками. Якщо ви захочете змінити персонажа, необхідно всього лише випити особливе зілля, яке змінить вашого героя як внутрішньо, так і зовні.

Ігровий процес Парнатск будується на декількох видах занять. На початку ігри гравцеві надається можливість відвідати тренувальну площадку, на якій можна освоїти принципи бою. Після освоєння навичок гравцеві пропонується битися з серйозним супротивником, залізні птахи. За перемогу в бою нараховуються монети, за допомогою яких можна купувати нові предмети, покращувати характеристики героя і багато іншого.

Наступний вид занять у ігрі Пернатск - бюро розслідувань. У бюро вас зустріне бурундук Тащумбе, який надасть вам контракт на розслідування простої справи. Надалі складність місії можна визначати самостійно.

Пернатск скриншот

Далі вас познайомлять з братами-тхорами, яких звуть Бублик і Рублик. Тільки ці тварини знають про місцезнаходження шишок в пташиному місті. Шишки - дуже цінна валюта в ігрі Пернатск. Ви зможете придбати шишки у братів або відправитися на їх пошуки в ліс.

Після невеликого навчання гравцеві надається повна свобода дій. Ви можете розвивати свого пернатого персонажа, битися з іншими птахами, досліджувати ігровий світ і багато іншого. До того ж, у ігру вбудована можливість утворювати зграї. Гравець також може стати хоробрим і непереможним воїном або зайнятися торгівлею - в браузерної онлайн ігрі Пернатск присутня безліч можливостей для розвитку героя.

Пернатск видео обзор

Пернатск виділяється серед інших браузерних ігор простотою і веселощами. Ігра володіє барвистою мультиплікаційної графікою, простим інтерфейсом і часткою гумору. До того ж, ви зможете знайомитися, спілкуватися і радитися з іншими гравцями в ігровому чаті. Розробники постійно підтримують ігру, доповнюючи Пернатск новими конкурсами, предметами і картами. Донат не дає ніякої переваги, так як будь-яку валюту можна легко добути, продаючи предмети.

Офіційний сайт пернатск: https://pernatsk.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar