Передовая онлайн обзор - ігра, реєстрація в ігрі, офіціальний сайт

Передовая онлайн обзор - ігра, реєстрація в ігрі, офіціальний сайт

Передова браузерна ігра

Вийшла в світ нова браузерна онлайн ігра Передова. Події гри розгортаються під час Другої світової війни. Гравець може примкнути до армії РККА або Вермахту. І разом з соратниками взяти участь у всіх кампаніях, починаючи від громадянської війни в Іспанії і закінчуючи взяттям Берліна. А також пройти шлях від червоноармійця до маршала, у випадку ігри за РККА до генерал-фельдмаршала, якщо гравцеві ближче по духу німецький Вермахт. 

Ви зможете скористатися воістину величезним арсеналом холодної та вогнепальної зброї. Всі представлені в арсеналі засоби знищення ворога відповідають своїм історичним аналогам аж до найдрібніших деталей. Також, вибираючи озброєння, можна ознайомитися з історичною довідкою з кожного предмета. Те ж відноситься і до засобів пересування. Ніяких модернізованих машинок. Гараж в Передовій повністю відповідає реаліям Другої світової війни. Так що ви виберете собі мотоцикл або вантажівку до душі. 

Перебуваючи на «Передовий» ви будете постійно брати участь в бойових діях, покращуючи тим самим свої бойові навички, знайомлячись з новими видами озброєння, навчаючись виживати на полі бою, користуватися укриттями ... 

Передовая відкриває перед вами море можливостей. Можна примкнути до бойового загону і разом з товаришами захоплювати стратегічні об'єкти, а можна навпаки - увійти до складу гарнізону такого об'єкта і обороняти його від ворога. Можна очолити власний підрозділ і шукати слави на полях битв. А можна вступити до лав НКВД або РСХА і тоді ваші бойові завдання будуть носити більш глобальний характер. 

передовая скриншот

Нудьгувати в ігрі не доведеться. Щотижня Верховне командування проводить «планерку», де ставить перед командирами підрозділів насущні бойові завдання. За успішне виконання завдань підрозділу та їх командири отримують державні нагороди та підвищують своє становище в ігрі. 

Світ ігри живе своїм військової життям і постійно міняється. Причому, як в плані розвитку озброєння, так і в плані цивільного будівництва. Кожен гравець може допомогти фронтовій справі вставши біля верстата і виточуючи патрони, або використовуючи особисті навички вмілого ремісника (якщо такі є) виготовляти необхідні предмети на ходу. Також у вас буде можливість проявити себе в якості досвідченого фуражира або мисливця. Адже солдатам доведеться забезпечувати себе провіантом. Крім того, в смутний воєнний час зазвичай сколочується безліч бандитських ватаг, які потім тероризують цивільне населення. І ви разом зі своїм підрозділом можете допомогти мирним жителям позбутися від набігів розбійників.  Іграти в Передовая дуже цікаво і захоплююче.

Передовая видео обзор

Зареєструвавшись в Передовий ви зможете у всій повноті скуштувати всі принади життя під час Другої світової. При чому без шкоди для здоров'я, що часто буває під час війни.

Офіційний сайт Передоваяperedovaya.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar