Пароград обзор - грати онлайн, сайт, реєстрація, скриншоти

Пароград обзор - грати онлайн, сайт, реєстрація, скриншоти

Пароград безкоштовна ігра

Пароград онлайн - це нова ігра 2013 випуску, заснована по книзі «Парова епоха», автором якої є Девід Дінсдсея. 

Американське назва гри перекладається як «місто пара». Атмосфера з'єднує в собі магічну енергію та здібності Hi-tech. Фанати даної ігри як би переносяться в потойбічну реальність, яка притаманна XIX століттю. Атрибутами цієї епохи є паровози, дирижаблі та інші старі технології. Місто Пароград став центром, навколо якого відбуваються всі події. Це містечко з розвиненою індустрією ввібрав в себе всі дивацтва того часу. 

Спочатку гри користувачеві дається можливість вибору одного з усіх чотирьох класів. Також в ігрі є раси, загальна кількість яких рівно дев'яти. Вони мають свої особливості і сімейну історію. Можливість розвитку цієї історії надається гравцеві. 

 Арканіста - це клас гри, до якого належать сильні воїни, нещадні в бою. До Стрілків відносяться професіонали для далеких боїв, які здатні використовувати одночасно пару видів зброї. Антиподом Стрілкам є Хранителі - майстри ближнього бою. Останній клас - це Медіуми. Вони дуже загадкові, оскільки представлені в образі цілителів. Кожен клас має свою зброю і обладунки. 

Пароград скриншот

Розвиток сюжету гри залежить від того, які дії виконують її персонажі. Початком всього процесу є прибуття в Притулок міста, який був, підданий деструкції. Тому це є служить своєрідним «пунктом відправлення». Персонажам поставлено завдання, знайти для себе будинок, побудувати місто, розвинути в ньому інфраструктуру. Гравці можуть спілкуватися, оскільки гра має соціальний характер. 

Пароград видео обзор

Пароград online - це браузерна гра, функціонал якої просто дивний. Однак технічним недоліком є ​​не зовсім точний переклад деяких слів і пропозицій. Проте, справжньому любителю «порубиться» це не перешкода.

Офіційний сайт Пароград: http://www.parograd.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar