Ninja Wars обзор - онлайн ігра, офіційний сайт, іграти, реєстрація

Ninja Wars обзор - онлайн ігра, офіційний сайт, іграти, реєстрація

Ninja Wars аніме ігра

Ігра Ninja Wars онлайн - розрахована на багатокористувацьку браузерну онлайн ігру за мотивами знаменитих японських аніме: Наруто і Бліч, які об'єднують спільні історії про безстрашних ніндзя володіють фантастичними техніками бою. 

Розробником ігри є компанія Dream Network. Офіційний запуск Ninja Wars online стартував влітку 2012 року, а через рік права на ігру купила російська компанія iPoint, яка перевела іграшку на-російську мову і займається її підтримкою на території країн СНД. 

http://www.ninjawars2.ru

Загалом світі ігри Ninja Wars перемішані герої і лиходії з різних анімаційних всесвітів. Вони представлені у вигляді милих великоголових чоловічків (чібіков), які невпинно ведуть боротьбу один з одним. 

Крім позитивних і негативних героїв серіалу Наруто і Бліч в ігрі можна побачити Великого майстра Угвея (черепаха) з повнометражного мультфільму "Кунг-фу панда" та інших характерних героїв, які хоч якось пов'язані з бойовими мистецтвами. 

Браузерна ігра ніньзя варс головним чином розрахована на багатомільйонну армію шанувальників знаменитих серіалів. Іграшка увібрала в себе велику кількість культових персонажів (ніндзя), які будуть не зрозумілі тим, хто не бачив їх раніше і не знайомий з сюжетом мультфільму. Нагадаємо коротко сюжети серіалів. 

ninja wars скриншот

Бліч 
Історія розгортається в сучасній Японії, де живе і навчається п'ятнадцятирічний юнак на ім'я Куросаки Ичиго. З дитинства юнак має унікальну здатність бачити привидів. Одного разу на вулиці Ичиго з'являється молода дівчина-сінігамі (щось на зразок класичної смерті з косою) на ім'я Рукія Кучики. 

Дівчина вражена тим, що Куросаки не тільки бачить, але і здатний доторкнуться до неї. Трохи пізніше неподалік будинку з'являється злобний дух за яким прийшла Рукія. У битві дівчина, щоб захистити хлопця, вирішує наділити Ичиго часткою своєї сили, але той сам того не бажаючи забирає майже всю її силу, і з неймовірною легкістю справляється з розлюченим монстром. 

Після цього випадку Ичиго змушений битися зі злими духами, захищати людей і відправляти душі померлих в загробний світ. Крім цього юнакові варто пізнати всі сторони сили, якою він володіє, а також навчиться безлічі бойових технік. Що вже говорити про безліч майбутніх небезпечних і дуже захоплюючих пригод, які чекають його попереду. 

Наруто 
Сюжет розгортається у вигаданому світі, який дуже схожий на феодальну Японію. Країна ділиться на п'ять держав, які знаходяться під керівництвом феодалів-дайме. У кожній державі є Приховане село, поселення ніндзя, де досвідчені майстри навчають новачків. Ніндзя в цьому світі використовуються в якості військової сили, а також беруть участь в економічному житті держави виконуючи безліч роботи, від праці по прополюванні городу до вилазки на ворожу територію. 

Головний герой серіалу підліток на ім'я Наруто Узумакі, який живе і вчиться він в одному іх Прихованих сіл під назвою Конюха. Наруто активний і дуже веселий хлопчик, який відразу після свого народження залишився сиротою. Все через те, що під час народження Наруто в поселенні напав могутній демон-лис який убив безліч жителів села і його батьків. Четвертий Хокаге віддає своє життя, що б закувати демона-лиса в тілі новонародженого (Наруто). 

Незважаючи на те, що завдяки Наруто мешканці та сама село залишилася живим, ніхто і ніколи не вважав його героєм або рятівником. Навпаки, через заточеного в ньому демона його приховано боялися і бажали тримаються від нього подалі. Від цього хлопцю, якому без сім'ї і так важко стало ще важче. З часом у Наруто з'явилася заповітна мрія - стати знаменитим ніндзя, що б розсіяти страхи людей, домогтися слави і пошани.

Ninja Wars видео обзор

Попереду вас чекає захоплююча подорож по світу аніме, де ви будете виконувати безліч завдань різної складності, допомагати жителям різних міст і сіл, а так же боротися з іншими гравцями. 

Підвищуйте свій рівень, одягайтеся в кращу броню, підсилюйте зброю і вивчайте нові навички. Виберіть вподобаного чібіка, рідне село і почніть захоплюючий шлях по ігрі Ninja Wars.

Офіційний сайт Ninja Warshttp://www.ninjawars2.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar