Ninja Saga обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Ninja Saga обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Ніньзя сага браузерна ігра

Ігра Ninja Saga онлайн - браузерна mmorpg за мотивами всесвіту Naruto, в якій всі шанувальники серіалу можуть спробувати себе в ролі справжнього шибиника. Сюжет ігри помітно відрізняється від історії відомої манги, але всі ключові персонажі залишилися на своїх місцях, а деяких можна навіть взяти в свою команду. Наруто, Сакура, Саске, Какаши, Ірука - всі ці легендарні особистості раз у раз з'являються на орбіті головного героя, так що готуйтеся провести в їхній компанії чимало часу.

Сюжет Ninja Saga розбитий на глави, кожна з яких складається з кількох завдань. Суть завдань проста: Гокаге дає вам місію, ви відправляєтеся на місце, де вас чекає група злодіїв на чолі з якою небудь важливої ​​шишкою. Ну а оскільки з лиходіями в серіалі все в повному порядку, то і в Ninja Saga їх хоч греблю гати. Битися в основному доводиться з воїнами злочинної організації Акацкі, аж до самого Пейна, якому рано чи пізно, але доведеться надерти дупу.


Битви в Ninja Saga - найцікавіша частина ігри. На відміну від інших браузерок, тут не потрібно чекати, поки ваш персонаж самостійно розбереться з негідниками. Тут воювати потрібно самостійно, причому на повному серйозі, з використанням різних суперударів і технік. Кидатися ієрогліфами в супротивника потрібно в режимі реального часу, та ще й вчасно стежити за спливаючими QTE, які помітно підсилюють шкоду базових умінь. На початковій стадії ігри цей момент можна ігнорувати, але пізніше від спритності пальців буде залежати результат усього поєдинку.

Ninja Saga скриншот

Після 22-го рівня персонажам відкривається новий аспект ігри - PvP на аренах. Тут вже все по-дорослому, хоча на перших порах ігра буде підбирати супротивників, що відповідають вашому бойовому рейтингу. Рейтинг складається з багатьох елементів: прокачування кожної речі, складу вашої групи, рівня вмінь.

У міру просування по сюжету у вас з'явиться можливість змінити вигляд персонажа зі стандартного «хлопчика» або «дівчатка» на більш іменитого героя. Приблизно також йдуть справи і з послідовниками - Ninja Saga дозволяє наймати в команду відомих персонажів, але тільки якщо ви зуміли здобути рідкісні інгредієнти.

Ninja Saga видео обзор

Виглядає ігра не гірше самого серіалу і чимось нагадує легендарну mmorpg Ragnarok Online. Приємна аніме-стилістика, барвисті пейзажі, яскраві спецефекти - все разом це викликає тільки позитивні емоції.

Офіційний сайт Ninja Saga: http://Ninjasaga.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar