Naruto Saga - онлайн ігра, реєстрація,іграти  обзор ігри

Naruto Saga - онлайн ігра, реєстрація,іграти обзор ігри

Наруто сага аніме ігра

Онлайн Ігра Naruto Saga являє собою браузерную багатокористувацьку RPG від компанії розробників IceGames Co., Ltd. Даний проект запропонує Вам вибрати одну з трьох ніндзя шкіл, після чого насолодитися інстинктивним ігровим процесом, динамічними місіями і фантастичним мистецтвом ніндзюцу.

«Генджутсу». Ніндзя, який віддасть перевагу цій школі, зможе ухилятися від нападів супротивників, а його завзятість у бою здатне знизити ефективність ударів ніндзя школи «Ніндзюцу».

«Ніндзюцу». Цей клас завдає критичні пошкодження, а також володіє талантом знижувати ефективність блоків ніндзя «Тайджітсу».

«Тайджітсу». Представники цієї школи здатні блокувати ворожі атаки, що істотно знижують отримуючу шкоду. Крім цього їм підвладне обмежувати ухилення ніндзя «Генджутсу».

Naruto Saga скриншот

Naruto Saga передбачає покрокову систему PvP-битв, що дозволяє кожній стороні мати до трьох учасників для формування і битви в дуельних поєдинках. Кожен користувач має чотири активні і два пасивні навички.

Тут присутні такі ігрові режими, як Bounty, де можна проходити щоденні місії і змагатися з випадково вибраним гравцем рівних силових можливостей і режим Arena Match, в якому необхідно зайняти найвищий щабель у рейтингу.

Якщо Ви шанувальник рольових ігор в стилі аніме, тоді Naruto Saga онлайн неодмінно залишить приємні враження від участі в ній!

Для того, щоб почати іграти Naruto Saga, Вам необхідно зареєструватися на офіційному сайті ігри Naruto Saga. Для підвищення продуктивності з'єднання з сервером ігри, Вам необхідно завантажити клієнт ігри і установити його на своєму комп'ютері. Зареєструвати ігровий аккаунт Ви зможете натиснувши на наступну картинку. Вона перенаправить вас на форму реєстрації у ігрі "Naruto Saga".

Naruto Saga видео обзор

Створивши обліковий запис, Ви отримаєте можливість іграти на офіційному російському сервері, а так само отримувати повідомлення поштою про ігрові нововведення, новини та іншу інформацію по ігрі.

Офіційний сайт Naruto Saga: http://ns.infiplay.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar