My Little Farmies обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація

My Little Farmies обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація

My Little Farmies онлайн ферма

My Little Farmies або Моя маленька ферма - це ваше власне віртуальне сільськогосподарське підприємство, що у вікні вашого браузера. А ще - прекрасний наочний посібник для всіх, хто впевнений, що булки ростуть на деревах, а яйця - на полицях супермаркетів. Симпатична графіка My Little Farmies, яскраві і соковиті фарби, цікава анімація і захоплюючий геймплей.

Беріть в руки лопату - і вперед! Копати, обробляти, сіяти і жати, збільшувати доходи і перетворювати шматок степу в прибуткове і процвітаюче підприємство! 
Як у будь-якому приватному підприємництві, справу потрібно починати з нуля. Спочатку вам дадуть сотки чотири з коморою і сараєм - ось і весь стартовий капітал. У ігрі є радник - інструктор з агрономічних та ветеринарним наукам. Він і буде давати завдання і направляти ваші дії. 

My Little Farmies скриншот

Завдання будуть ділитися на основні та додаткові. Основні впливають на сюжет, додаткові - приносять досвід і гроші. Іноді на ферму приїздять важливі клієнти зі своїми особливими завданнями: змолоти, наприклад, мішок зерна  в вашомо млині. Таким клієнтам треба догоджати - ви ж тепер фермер! По ходу ігри забудовувати територію, розводьте тварин, вирощуєте рослини і наймаєте робітників. Підвищуючи свій рівень, отримуєте нові картки з різними предметами та особливими квестами у вигляді чудес світу. Це все - додаткові бонуси і прибуток. 

My Little Farmies видео обзор

My Little Farmies онлайн ігра, і. звичайно, поодинці в неї іграти набагато нудніше, ніж з друзями. Запрошуйте їх через інтернет-пошту або іншими способами, додавайте, змагайтеся, у кого вище надої і врожайність зернових з гектара. Мати друзів тут і вигідно, і весело - ходите один до одного в гості, обмінюйтеся подарунками, збирайте зірки дружби, отримуйте додаткові бонуси. Чим більше коло ваших друзів - тим відчутніше доходи від взаємовигідної співпраці! Так що реєструйтесь в ігрі моя маленька ферна і насолоджуйтесь ігрою.

Офіційний сайт My Little Farmieshttps://ru.upjers.com

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar