Miramagia обзор - іграти онлайн, відео, геймплей, скриншоти, реєстрація

Miramagia обзор - іграти онлайн, відео, геймплей, скриншоти, реєстрація

Мірамагія онлайн ігра

Люди грають в онлайн ігри з різних причин - для когось важливо чогось досягти в ігрі, показати чого ти стоїш у змаганні з іншими, а для когось ігра - просто спосіб приємного проведення часу, для них швидше важливий процес, а не результат. Miramagia online - прекрасний вибір саме для другої категорії гравців. 

За своїм жанром Мірамагія онлайн, швидше, економічна стратегія, хоча і елементи РПГ в ній теж присутні. У ігрі у вас буде город, на якому ви будете вирощувати різні рослини. Але ігра Miramagia - це не те ж саме, що колись популярний «Щасливий фермер» і йому подібні ігри, а значно цікавіше. У грі у вас є герой, який не просто якийсь фермер, а справжнісінький чарівник. До речі, при старті ви зможете вибрати один з 4х класів для вашого героя - Маг, Колдун, Друид або Шаман. Герой може вивчати заклинання, які ефективно поліпшать ваші досягнення в сільському господарстві. 

На самому початку розібратися з основами ігри вам допоможуть прості навчальні завдання. Надалі з підвищенням рівня вашого героя будуть рости і ваші можливості і ви самі вже будете вибирати шлях розвитку. З ростом рівня вашого героя йому будуть доступні нові заклинання і нові рослини, які він зможе вирощувати. Хоча основним заняттям героя буде догляд за своїм городом, а також продаж врожаю і покупка насіння на ринку, в ігрі можна подорожувати по ігровому світі, спостерігати за іншими гравцями, отримувати і виконувати додаткові завдання від різних персонажів. Ще одним заняттям може стати вирощування і розвиток вихованця - дракончика. Він може допомагати вам в сільському господарстві, але не тільки - наприклад, він може брати участь в гонках драконів. 

Miramagia скриншот

Інші гравці будуть вашими сусідами в цьому ігровому світі. Але ви зможете не тільки спостерігати за ними, а й допомагати один одному, спільно розвивати і прикрашати вашу село, а також займатися торгівлею. У центрі кожного села росте дерево, догляд за яким і підвищенням його рівня відкриватимуть нові можливості всім гравцям з цього села. Крім сіл в ігор є і місто - там можна купити насіння нових рослин, вивчити заклинання і навіть сходити в салон, щоб причепуритися. 

Miramagia видео обзор

Забавна графіка, доброзичлива атмосфера, постійні конкурси не дадуть вам нудьгувати в ігрі і допоможуть приємно провести час. Для тих, кому подобається безтурботно іграти в своє задоволення, «Miramagia» - ідеальна онлайн-ігра.

Офіційний сайт Мірамагіяhttp://s1.miramagia.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar