Metal Bulet обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Metal Bulet онлайн ігра, іграти, реєстрація

Metal Bulet онлайн ігра

Ігра Metal Bullet - це браузерна захоплююча ігра для тих, хто любить стрілялки.

Тут є де розвернутися. Боси, квести, пригоди і звичайно ж арена для пвп. Ігра підходить для будь-якого віку, і буде цікава не тільки для любителів постріляти, але й для тих, хто любить пригоди. А так само тим, хто любить думати.

Ігровий світ величезний, вибір персонажа здійснюється за статевою ознакою, надалі кожен може розвивати свого персонажа за своїм бажанням. Вибір спорядження дає політ для фантазії. А найголовніше, це звичайно можливість помірятися силами серед інших гравців. Адже кожен любить перемагати. Вперед назустріч новим пригодам!

Metal Bulet онлайн - це ігра, в якій вам належить стати учасником реаліті-шоу, в завдання якого входить винищення інших гравців. У Стародавньому Римі подібні проекти носили назву гладіаторських боїв, у сучасному світі - це просто популярне телевізійне шоу. До речі, мета гравця - вбити найбільшу кількість конкурентів і тим самим збільшити свій рейтинг. За щасливим вбивцею стежить максимальну кількість камер, і за кожну загублену душу він отримує більше балів, ніж менш популярний гравець.

Metal Bulet скриншот

Розробники ігри приправили своє дітище безліччю доступних віртуозних трюків, що дозволяють прикувати увагу глядачів до свого персонажа і підвищити його рейтинг. В іншому ігра незначно відрізняється від своїх аналогів попередників: і т.д. В цілому - ігра дуже багатообіцяюча і тому ми рекомендуємо її геймерам з відмінною реакцією і сталевими нервами.

Metal Bulet тут вам дано шанс визначити майбутнє цього світу, перейдете ви на бік зла і зруйнуєте світ або ж будете за добро - перешкодите його руйнуванню? Візьми в руки зброю і зроби свій вибір.

Metal Bullet видео обзор

Що приваблює користувачів у ігрі «Metal Bulet»:

     Барвистий інтерфейс;
     Безліч віртуозних трюків,
     Можливість поліпшення зброї та екіпіровки;
     Різноманітні навички та вміння;
     Складні але цікаві карти і багато іншого

Офіційний сайт Metal Bulet: http://mb.infiplay.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar