Lost Magic обзор, відгуки, відео, скриншоти, реєстрація

Lost Magic обзор, відгуки, відео, скриншоти, реєстрація

Лост магік браузерна ігра

Lost Magic online- це безкоштовна браузерна онлайн ігра, дія якої відбувається в світі загубленої Магії, де ведеться боротьба за пошук і збереження магічної сили, розкиданої по різних куточках планети. Гравця чекають цікаві квести, PvP-битви з полчищами монстрів, одиночні і групові проходження ігри, можливість створювати гільдії, налагоджувати торговельні відносини. Барвиста графіка і різноманітні локації, зручна система прокачування персонажа і регулярні оновлення дозволяють отримати максимальне задоволення від ігрового процесу. 

Катаклізми завжди носять нищівний характер, і в світі Lost Magic сталася страшна подія. Після глобального руйнування цивілізації залишилося кілька рас, які завжди ведуть бої один з одною за шматочки магії. Боротьба йде не тільки між людьми, але і між мешканцями загадкового Миру, а саме між примарами, нечистю, мутантами - все це ви дивиться яскраво і динамічно, так що Лост Меджік нізащо не дасть нудьгувати гравцеві, який вирішив спробувати свої сили в ній і вибравши одну зі сторін цього протистояння. 

Величезна кількість квестів, боїв - все це постійно модернізується, тому кожен раз гравець буде вдосконалюватися разом з миром, де він знаходиться. 

lost magic скриншот

Почавши ігру Lost Magic, навіть новачкові доступні вже всі наявні бої і квести: групові інстанси, проходження місій поодинці, PvP-арени і таблиці талантів. Для того щоб прокачати персонажа, в ігрі доведеться проходити повторювані завдання, і це обумовлено лінійним розвитком сюжету. Також при бажанні учасники можуть торгувати в ігрі ресурсами, об'єднуватися в гільдії і змагаються на Арені. 

Що стосується ведення бою в лост Маджік, то тут досить звична ситуація: справа знаходиться противник, зліва персонаж, за якого іграє користувач. Поруч з ним знаходяться всі панелі, що відображають стан істоти: показник люті і життя. Лють необхідно використовувати в момент ударів, і бажано вичікувати якусь кількість часу, щоб вони були нищівними, а не слабкими. Також в битві можна користуватися магічними зіллям, і битися відразу проти кількох ворогів. 

lost magic фото

У ігрі Lost Magic мається три гілки прокачування персонажа: Силач, Спритник і Танк. Кожен з них має свої переваги, наприклад Танк має велику броню і важкі обладунки, а значить і захист у нього буде вище, ніж у інших, у Спритника перевага в нанесенні потужних ударів, вирішальний результат бою, а Силач здатний нанести противнику нереальний фізичну втрату. 

Також в цій ігрі є своя валюта і це Золоті Лаббіти. Накопичуючи, заробляючи і обмінюючи ресурси на них, в наслідок можна придбати в магазині хорошу екіпіровку для обраного персонажа і деякі припаси, також є можливість змінити стать і ім'я істоти. 

Lost Magic видео обзор

Ігра Lost Magic онлайн не залишить жодного користувача байдужим і сподобається навіть самим примхливим гравцям мережі.

Офіційний сайт Lost Magichttp://lostmagic.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar