Лига Ангелов обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Лига Ангелов обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Ліга ангелів онлайн ігра

У ігрі Ліга Ангелів геймерів чекає дуже миролюбний, при цьому досить казковий світ, який переповнюють прекрасні ангели. Сюжет будується на тому, що даний світ атакували сили тьми. Нежить, темні маги, некроманти - всі ці сутності вирішили вигнати ангелів з їх законної території, встановити тут свою владу. Таким чином, під час ігри лига ангелив будуть відбуватися епічні битви між світлом і темрявою - всьому цьому не буде кінця. Геймер ж стане нехай не ключовим, але дуже важливим учасником конфлікту. 

Як вже сказано вище, в Лізі Ангелів гравці зустрінуться з безжалісними темними силами, які хочуть тільки одного - осквернити невинно чисті небеса. Слід приготуватися - подорож буде довгою. Очікувати від цієї ігри слід не тільки битв - знайдеться місце і для цікавих пригод, турнірів: ангели люблять проводити подібні заходи, щоб внести якусь різноманітність в загальну військову обстановку. 


Приміром, гравцеві доведеться побувати не тільки на небесних островах, вражаючих храмах і нескінченних хмарних пустищах - доведеться також опинитися в темних підземеллях, де будь-який куточок може стати останнім. 

Злегка відійдемо від живописного описа віртуального світу, звернемо увагу на інші важливі аспекти ігри. Звичайно, ігровий всесвіт красивий і хороший, зуміє на довгі місяці зацікавити геймерів, він також дарує масу хороших емоцій. Що можна сказати про геймплеї? 

Переміщатися в Лізі Ангелів можна буде лише одним персонажем, але бої проходять тут в загінному режимі - під управлінням геймера буде відразу чотири юніта, при цьому їх очолює один ангел. 

лига ангелов фото


Чим прекрасна ігра лига ангелов - тут кожен знайде заняття за власним смаком? Хочеться вести битви проти темних сил? Будь ласка, в грі маса підземель різного масштабу, небезпек також предостатньо. Хочеться вести якісь корисні, мирні справи? Немає нічого простіше - система квестів завжди до ваших послуг. Якщо все це набридне, можна взяти участь у турнірах - тут пропонується вражаючий асортимент різних дій (банальними дуелями все не обмежується). 

Лига ангелов видео обзор

Управління в ігрі здійснюється мишкою, хіба тільки для спілкування в чаті потрібна клавіатура. Чому тут все так просто? Справа в тому, що Ліга Ангелів є інноваційною, браузерной ігрою, така класифікація вже багато про що говорить. Тут багато класів персонажів, інших цікавих моментів, щоб оцінити все - слід зареєструватися в грі. Реєстрація ліга ангелів дуже проста і безкоштовна.

Офіційний сайт лига ангеловpromo.101xp.com/la_1/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar