Легион Мертвых онлайн ігри, обзор ігри, іграти безкоштовно

Легион Мертвых онлайн ігри, обзор ігри, іграти безкоштовно

Легіон мертвих безкоштовна браузерна ігра

Чудова браузерна ігра під назвою Легіон Мертвих відправить користувачів в фентезійний світ. Для нього в даний момент наступили далеко не кращі часи. Вся справа в тому, що злі сили отримали доступ до світу людей і тепер мають намір захопити його, встановивши власні правила. Лише істинний герой здатний впоратися з ворогами і здолати темну армію. 

У ігрі більшу частину ігрового процесу займають військові дії з противниками - вихідцями зовсім іншого світу. Перевага ігри полягає в тому, що гравець сам в змозі визначати кількість часу, який він збирається витратити на геймплей. Іншими словами, знаходиться в ігрі днями безперервно, щоб домогтися високих результатів - зовсім не обов'язково. 

У центрі сюжетної лінії ігри - багаторічні військові протистояння між двома расами - людей і орків, кожна з яких бажає мати право на існування. Війна тривала протягом декількох століть. При цьому обидві протиборчі сторони значно послабшали, але, тим не менше, ніхто не збирався здаватися і поступатися перемогу противнику. Проте з'явилася третя сторона, що побажала внести свої корективи в дану ситуацію. У світі з'явився Король Лічей, негайно заявив про себе, і його темна армія. Він вирішив скористатися нинішнім становищем, в тому числі, слабістю обох рас, щоб стати єдиним правителем всього світу. Тепер, якщо орки і люди хочуть вижити, їм доведеться об'єднати свої сили. В іншому випадку кожній стороні загрожує неминуча загибель, оскільки поодинці ніхто не здатний впоратися з темрявою. 

Ігровий процес побудований на пригодах одного головного персонажа. Всі його дії повинні бути спрямовані на порятунок світу від несподівано виниклого противника. На шляху до головної мети гравцям належить виконати чималу кількість завдань. Якісь дії можуть здатися надскладними, інші - занадто простими. Але кожна виконана задача наближає вас до успіху. Попереду користувачів з нетерпінням чекають замки і фортеці, соратники і агресивно налаштовані вороги, унікальні локації і багато іншого. 

Легион Мертвых скриншот

На початку ігрового процесу у вашому розпорядженні виявляється головний персонаж і замок - його володіння. Для героя можна вибрати один з трьох доступних класів: танк, лучник або маг, а також вибрати особливості персонажа на свій розсуд. 

Природно, ваш підопічний не доб'ється суттєвих показників в ігрі, якщо його навички та здібності застигнуть на одному місці. Так що, доведеться активно займатися вдосконаленням персонажа. Але це ще не все: паралельно з розвитком героя, необхідно приділяти час і увагу власній армії. Це занадто перебільшена назва групи з чотирьох персонажів, які в ігрі грають роль помічників користувача. Бійці ні на крок не відступають від свого командира, а також, в ході виконання деяких завдань, проходження квестів і т.п. надають йому всіляку допомогу. 

Гравцям ніколи буде нудьгувати, так як персонажу, то й річ, доручають виконання всіляких квестів. До пункту призначення доводиться шукати шлях і добиратися самостійно. Для цього необхідно звірятися з картою і відправляти персонажа у відповідному напрямку. Ігрову карту складно назвати різноманітною, тим не менш, вона рясніє численними цікавими локаціями. 

Бойова система в ігрі легион мертвых представлена ​​в традиційному вигляді. Користувачі мають можливість мірятися силою з іншими гравцями на арені в одиночному режимі. Також можна вступати в гільдії і брати участь в повномасштабних війнах. Нарешті, босів вимагається знищувати в складі власної групи. 

Легион Мертвых фото

Вступ в гільдію володіє масою переваг для користувачів. По-перше, гравці можуть спілкуватися з іншими учасниками гільдії, в тому числі, обговорювати план подальших дій спільноти і т.п. По-друге, перебуваючи в складі гільдії і проходячи завдання, користувачі мають доступ до численних бонусів. Вони будуть незамінними помічниками в сфері різних дій, починаючи будівництвом і закінчуючи наймом бійців. 

Військові баталії не визначають весь ігровий процес в цілому. В перервах між боями можна приділити час будівництву власного замку. Також не завадить розширення володінь за допомогою зведення численних будівель. Крім цього в ігрі потрібно займатися видобутком ресурсів і модернізацією будівель. До слова сказати, замок користувача містить чимало будівель різного типу - як виробничих, так і промислових. 

Наприклад, відвідавши вежу мага, ви можете приділити час на розвиток головного героя, поступово вдосконалюючи один за одним його навички. У таверні здійснюється наймання бійців, а кузня служить для створення і модернізації спорядження. 

Легіон Мертвих видео обзор

Браузерна ігра Легіон Мертвих створена для користувачів, які люблять не тільки брати участь в боях, а й займатися будівництвом, проявляти себе в якості досвідченого командира і стратега, а також створювати унікального персонажа, який здатний вплинути на хід історії.

Офіційний сайт Легіон Мертвих: http://promo.101xp.com/dl/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar