Котландия обзор - онлайн ігра, російський сайт, іграти, реєстрація

Котландия обзор - онлайн ігра, російський сайт, іграти, реєстрація

Котляндія ігра про собак і котів

Котландія онлайн - розрахована на багато браузерну боротьбу за владу в світі, який населяють Котовоіни і Собаковоіни. Мета кожного боку - захопити трон і вигнати ненависного противника. 
Колись Котландія існувала в мирі та злагоді. Собаки і Коти були дуже доброзичливі і не знали війни. Але, одного разу, ніби яблуко розбрату звалилося на їхні голови, і кожна зі сторін захотіла володіти всією країною цілком. Вибухнула страшна ворожнеча. То тут, то там росли військові табори і замки і спалахували кровопролитні бої. Колись щаслива країна занурилася в туман розрухи .

Перший крок для початківця гравця в ігрі Котландія онлайн вибрати, за яку сторону він хоче грати. Після цього у вас є можливість створити свого унікального героя. Почавши іграти в Котландію ви відразу відчуєте, що ви і ваш персонаж - наче єдине ціле. Не забувайте йти на контакт з іншими гравцями: заводите корисні знайомства і укладайте взаємовигідні угоди. 

Котландия скриншот

Явна перевага онлайн ігри Котландія в тому, що існує величезна кількість локацій на будь-який смак: нешкідливі ферми, темні страшні печери, арени, виходячи на які можна позбутися життя. Сюжет ігри вельми нетривіальний і не має собі рівних серед найближчих родичів по жанру. 


Розум і душу порадує наявність різних артефактів, яких в ігрі величезна кількість, регулярні битви, а також можливість опинитися на самій верхівці влади. 

Котландия видео обзор

Почніть іграти в гру Котландія, пройшовши просту реєстрацію за посиланням спочатку статті і візьміть участь в увлекательнейших битвах вже зараз і відчуйте приплив гарного бадьорого настрою!

Офіційний сайт Котландияkotlandia.ru/

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar