KingsRoad крутая онлайн ігра, обзор ігри, реєстрація

KingsRoad крутая онлайн ігра, обзор ігри, реєстрація

Kings Road online ігра

Події браузерної ігри Kings Road розгортаються у всесвіті Альдерстоун, який вам належить очистити від скверни в образі представника одного з трьох класів. Вас чекає захоплюючі пригоди, динамічні битви, пошуки артефактів і скарбів, дослідження древніх міст і напівзруйнованих замків, похмурих підземель і тисячолітніх фортець. 

Велика частина елементів ігрової механіки Kings Road запозичена з Diablo. Це відразу кидається в очі, проте швидко приходить усвідомлення, того що у цих ігор більше відмінностей, ніж спільного.

Ігра KingsRoad це повноцінна браузерна mmorpg ігра з усіма витікаючими, тоді як Діабло більше розрахований на соло ігру. Класів в Kings Road всього три і в цьому вона поступається своїм джерела натхнення, а от за кількістю здібностей у кожного з них перевершує в рази. Для кожного класу передбачено, як активні, так і пасивні навички. Головною особливістю рольової системи є те, що з ростом рівня персонаж не стає автоматично сильніше, він лише отримує очка навичок, які можна витратити на вивчення нових здібностей або поліпшення вже наявних і відкриває доступ до більш просунутої екіпіровкі. 

Характерною рисою всіх діаблоподобних ігор є фарм монстрів з метою знайти більш круте зброю та екіпіровку, і Kings Road не виняток. На ігрових локаціях вас чекатимуть не тільки натовпи звичайних монстрів, а й особливо сильні боси, що володіють не тільки великою кількістю життєвої сили, а й часто, що володіють унікальним стилем ведення бою. Вбивати подібних створінь просто тільки в звичайному режимі, а ось в героїчному і епічному режимах знадобиться зібрати групу однодумців, благо, що зробити це можна натиснувши всього одну кнопку. 

kingsroad скриншот

Обзавестися крутим мечем, посохом або  луком можна і по іншому, в тому числі створити його самому, тобто скрафтіть. Крафт в ігрі своєрідний і багато в чому рандомний. Ні яких сувоїв тут немає, ви просто приносите ковалю кілька звичайних речей, а він з них робить одну випадкову хорошу річ, а потім з декількох хороших робить чудову і так далі. Майже всю зброя і екіпірування має слоти для каменів, і може бути поліпшена, Зачарованна. Зачаровування предметів екіпіровки досить складний процес з безліччю нюансів, що вимагає великої кількості інгредієнтів і часу на їх збір. 

А ось чого в Діабло немає, так це гільдій. В Kings Road online вступивши в гільдію гравець може отримати різні бонуси - знижки на розхідники в магазині, прискорення відновлення манни, здоров'я тощо. Шанувальники ПВП будуть розчаровані, його в sгрі немає, але це питання часу коли воно з'явиться. 

Kings Road видео обзор

Любителям Diablo'подобних ігор Kings Road онлайн точно припаде до смаку, адже творці, серед яких є і вихідці з BioWare, багато що запозичили саме з третин частини, при цьому вийшов не 100% клон, а цілком самобутній і цікавий проект, яких і чекаєш від розробників такого рівня.

Офіційний сайт Kings Roadhttp://www.kingsroad.com 

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar