Gunswords: Tin Soldiers обзор - іграти онлайн, реєстрація в ігрі

Gunswords: Tin Soldiers обзор - іграти онлайн, реєстрація в ігрі

Gunswords: Tin Soldiers онлайн ігра

Gunswords: Tin Soldiers online - це рідкісна покрокова тактична стратегія, в якій присутній захоплюючий ігровий процес, що добре позначається на загальному образі ігри

Графіка виграє на тому, що в ній присутні такі маленькі деталі, що ігра Gunswords: Tin Soldiers виглядає досить стильною: мультяшні олов'яні солдатики добре вписуються в кадр. А завдяки відмінним спецефектам і красивою, яскравою анімацією, враження в кілька разів посилюється. 

Але найголовніше в цій захоплюючій ігрі - це власне сам процес ігри. Ви станете командиром невеликого загону, який складається з трьох бійців. На цей період нам представили три класи солдатів: воїн, стрілок і маг. Кожен з них володіє своїми сильними і слабкими сторонами. Наприклад, воїн - це досить збитий товстошкірий чоловік, який має впевненість у битві в ближньому бою, але зробити щось кардинально потужне, на жаль, він вже не в силах. У нього є досконала протилежність - маг. За допомогою бойових заклинань він здатний завдавати великої шкоди, але здоров'я у нього як кішка наплакала. 

Але не вважайте відразу, що три класи - це мало для такої ігри. Суть нашої байки в тому, що ви будете прокачувати своїх героїв (не варто забувати також про те, що у вас є можливість покупки більш досконалого спорядження) і отримувати масу нових умінь, завдяки яким результат бою може кардинально зміниться. Візьмемо, що маг зможе лікувати своїх союзників. Ми можемо отримувати величезну кількість тактичних хитрощів і секретів в режимі PvP, який на даному етапі і є основним для цієї ігри. 

Якщо докладно розповісти про звуковому супроводі ігри, то тут довго не затримається, бо й так ясно, що барвистих, соковитих пісень ми тут не почуємо, тому творці гри прийняли рішення додавати такі композиції, які яскраво поєднувалися з процесом ігри, що і вийшло у них зробити на гідному рівні. 

Gunswords Tin Soldiers скриншот

Які плюси в грі? 

Ігровий баланс. 

Кожен боєць з трьох класів може розвиватися за різними гілках. 

Ви зможете встановити клієнтську версію ігри на свій комп'ютер, якщо ви чимось незадоволені у варіанті з браузером. 

Розробники незабаром хочуть випустити Gunswords: Tin Soldiers онлайн на мобільних платформах (iOS і Android), до того ж, все збереження разом з профілями будуть автоматично перенесені на ваш мобільний пристрій. 

Gunswords: Tin Soldiers видео обзор

Які мінуси в грі? 

На жаль, на даний момент ігра має мало хорошого, цікавого ігрового контенту. 

Якщо ви любите пограти в гарну браузерную тактичну стратегію - тоді Gunswords: Tin Soldiers до ваших послуг.

Офіційний сайт Gunswords: Tin Soldiers: http://gunswords.com/ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar