Goalunited обзор - спортивна браузерна ігра, іграти онлайн, реєстрація

Goalunited обзор - спортивна браузерна ігра, іграти онлайн, реєстрація

Goalunited футбольний менеджер

GoalUnited online - це новітня браузерна ігра в жанрі MMO, суть якої полягає в тому, щоб створити футбольну команду і виграти чемпіонат. Відразу ж видно, що дана ігра не є низькопробної халтуркою. Геймплей виконаний з дивовижною ретельністю, незважаючи на те, що це всього лише браузерна ігра. Користувачеві в цій ігрі належить подолати чимало труднощів і перешкод на шляху до успіху: тренування футбольної команди, підписання контрактів з новими гравцями, розмови зі спонсорами і багато іншого. 

У ігрі є одна з багатьох позитивних рис - це наявність навчання для недосвідчених користувачів, загальнодоступного і зрозумілого. Зростає популярність вашої команди? Чекайте, що пропозиції від спонсорів так і посипляться на вас з неба. Але у вас будуть конкуренти - інші футбольні команди, бажаючі теж «урвати» шмат «пирога». Ефект реальності додає ігрі сам найм на роботу нових футболістів, коли ви читаєте їх резюме. Ця ігра є якоюсь селекцією Симов і Футбольного менеджера. Це не ігра, а ціла монополія, мета якої розвиватися і розвиватися. Крім футболістів можна ще наймати лікарів, будувати будинки, збільшувати стадіони. Причому збільшення сидячих і паркувальних місць на стадіоні - обов'язково, для того щоб збільшувати кількість фанатів на домашніх матчах, а отже отримання більше слави і грошей для збільшення рівня персонажів. 

Битви за славу і гроші з іншими командами можуть здатися нудним заняттям, людям які звикли до ігор з нескінченними матчами, такими, які вони є в FIFA або в PES, коли футболісти за кілька годин зуміють зіграти відразу з декількома командами. На захист «GoalUnited» можна сказати, що наявність розкладу матчів з командами супротивників додає більше реалізму. 

У ігрі можливо 2 режими: платний (преміум) ​​і безкоштовний. Платні гравці мають право вибирати самі собі суперників і спонсорів. І це не означає, що безкоштовному аккаунту це недоступно, тут вся заковика в тому, що з преміумом все швидше. Хоча, не виключено, що в вас сидить комерційна жилка і вам не важко захопити лідерство в турнірі в найкоротші терміни. 

Goalunited фото

Радимо вам випробувати GoalUnited онлайн і незалежно від того, фанат ви чи ні, вона все одно знайде шлях до вашого серця - через графіку або геймплей - і ви не скоро зможете забути цю цікаву штучку, представляючи себе видатним і удачливим менеджером здатним на будь-які чудеса . Остання порада - не випробовуйте свої нерви на міцність, купіть преміум - підписку і ігра стане для вас набагато цікавіше. 

Позитивні фактори ігри: 

Блискучий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс 

Можливість відчути себе професійним менеджером 

Наявність навчання для початку гри 

Негативні фактори ігри: 

Великий час очікування від одного матчу до іншого 

Без преміум-підписки все відбувається знущально повільно і безуспішно 

Отже, коротко про головне: 

У «Goalunited» вам дається абсолютна свобода дій: вибір назви клубу, вибір спонсорів і гравців. Не сподівайтеся, що вам можна буде прохолоджуватися, так як ще треба буде влаштувати матчі, створити бюджет, займатися безперервним пошуком спонсорів, займатися інфраструктурою і влаштовувати фан - рух вашої команди, і багато іншого. 

GoalUnited видео обзор

Все це ключові моменти, що ведуть до успіху вашу футбольну команду. Поступово ви будете «рости», тобто збільшувати рівень майстерності футболістів, підніматися з нижчих клубних ліг до найвищих, де вам зустрінуться найсильніші команди, перемога над якими означатиме виграш в чемпіонаті, поява яскравої слави і величезної кількості грошей. Все це і багато іншого чекає на Вас в «Goalunited»!

Офіційний сайт GoalUnitedhttp://www.goalunited.org

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar