Farmerama обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, іграти

Farmerama обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, іграти

Farmerama онлайн ферма

Ігра Farmerama online це ще одна ігра яка порадувала нас своєю красою і геймплеєм. Farmerama online це браузерна ігра, стратегія в якій вам доведеться побудувати свою ферму. Тут вам не доведеться ритися в землі, або ж нудьгувати за своїм городом який доступний лише влітку. І так кожен зареєстрований гравець Farmerama онлайн отримає свій шматочок землі, на якому ви зможете виростити свою культуру, посадити сад з дерев або завести безліч домашньої птиці і худоби. Тут ви зможете прокопати грядки, і вибрати яку саме культуру ви посадите. Іграра Farmerama online має рівні, за те що ви садите і збираєте урожай вам нараховують досвід і потім переводять вас на рівень вище. З кожним новим рівнем вам стають доступні нові види рослин, а також нова живність для вашого городу. 

Тут вам не доведеться просто банально посадити вкрасти у сусіда, в Farmerama online ви будете боротися в різних змаганнях, намагатися просунути і зробити свій город найкрасивішим. Ваш сад можна буде виставити на загальний показ і дати зрозуміти гравцям наскільки ваш город крутий і гарний, вислухавши різні думки, у вас буде час помислити, що змінити, а що і так прекрасно у вашому і так затишному куточку. Також в ігрі ви зможете поїхати в місто, в якому вас чекають безліч магазинів з різними продукціям. Тут ви знайдете все, починаючи від насіння закінчуючи помічниками які допомагатимуть вам дивитися за господарством. Але не думайте що ви за пару хвилин створите нереальний город, в ігрі Farmerama online не все так легко для того що б ваш прекрасний сад став дійсно прекрасним вам доведеться приділити йому чимало часу. 

Farmerama скриншот

Що стосується валюти, то в ігрі вона представлена ​​у вигляді 2 видів різних монет: Зелепенні, Тюльпесо. Зелепенні це ігрова валюта, яку ви зможете отримати при продажах вашого зібраного врожаю. Тюльпесо - валюта яка купується за реал і дає свої переваги, наприклад за такі монетки ви зможете купити помічника який буде вам допомагати дивитися за господарством, або орендувати машину яка буде сіяти і збирати врожай. А також безліч інших можливостей в ігрі Farmerama online дають монетки Тюльпесо. 

У місті Farmerama online вам будуть доступні для відвідування: центр агротуризму, Плодорозсадник, Сторожова вежа, Майстерня хліва, Сільмаг, Пошта, Банк, Павільйон, Плотницкая, Ринок, Центр Ділового Співробітництва, а також місце, звідки ви зможете відправити друзям фермерам подарунки та листівки . Кожне така будівля в місті дає вам щось новеньке для вашої ферми: насіння, саджанці, дерева, добрива, можливість взяти кредит і багато іншого. 

На фермі у вас буде можливість полевати, удобрювати свої культури що дадуть вам можливість виростити швидше і краще урожай. Тут у вас буде: цистерна з водою, сарай, фермерський будиночок, млин, комбайн і багато іншого. 

Farmerama видео обзор

Садіть і розвивайте вашу ферму в Farmerama online. І нехай ваші продукти будуть найкрасивішими і якісними. Удачі всім гравцям світу Farmerama.

Офіційний сайт Farmeramaru.farmerama.bigpoint.com/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar