Drakensang Online обзор- онлайн ігра, офіційний сайт, реєстрація в ігрі

Drakensang Online обзор- онлайн ігра, офіційний сайт, реєстрація в ігрі

Онлайн ММОРПГ Drakensang

Дракенсанг онлайн - це популярна онлайн гра, виконана в фентезійному жанрі і має красиву 3D графіку, чимось дуже нагадує всім відому Дьябло. Гру Drakensang Online випустила компанія BigPoint в 2011 році. Багатьом дана компанія може бути відома по нашумілой браузерної грі про космос Battlestar Galactica Online. Ну а ми перейдемо до огляду гри Дракенсанг.

 

Отже, як ми вже говорили вище - Drakensang Online - це 3d фентезі з першокласної графікою, в яку можна грати безкоштовно. Багато геймерів шукають, де в Drakensang Online завантажити клієнт. Так от, завантажувати гру зовсім не потрібно, це браузерна гра. Досить просто в ній зареєструватися.

Далі починається вже сам ігровий процес. Але перед цим вам доведеться вибрати за кого грати. На вибір дається або Маг кола чи Воїн дракона. Ну і треба визначитися, на PvP або на PvE сервері ви хочете пограти.

Для довідки: PvE сервер дає вам можливість грати проти комп'ютерних ботів, виконувати завдання, вивчати всесвіт. На PvP сервері вам треба буде битися проти реальних гравців, постійно з ними битися. Так що вибирайте.

drakensang online

Пізнання ігрового всесвіту Drakensang для вас почнеться з того, що на самому початку шляху вам має бути зустріч з неігровим персонажем, який опише обстановку і ви отримаєте свій перший квест. Ще у вас буде можливість пройти тренування, щоб звикнути до кнопок і до гри.

Далі ми вирушаємо у казковий місто Грімфорд і плавно вливаємося в цікавий світ Дракенсанг, прокачуємо свого персонажа, заробляємо очка, насолоджуємося ігровим процесом. А також виконуємо різні завдання, отримуємо за них нагороди та ігрову валюту, за яку прокачуємо собі зброю, обладунки та інше. Тобто в принципі маємо все те, що нам може запропонувати переважна більшість сучасних MMORPG.

 

Почнемо з того, що слова «локація» і «квест» для нас будуть мало не синонімами. Пояснюю чому. Весь ігровий світ Дракенсанг онлайн з усіма його локаціями вам буде доступний тільки тоді, коли у вас буде хороший прокачаний персонаж. І починаючи прокачувати свого персонажа, ви з кожним днем ​​будете відкривати для себе все новий шматочок ігрового всесвіту. А найвірніший спосіб прокачати перса - це виконувати завдання, яких в Drakensang Online досить багато. Вам належить вбивати різних монстрів, шукати якісь речі, щось приносити. За виконання чергової місії ви будете отримувати нагороди і покращувати себе і свої речі, ставати сильнішими.

З часом вам стануть доступні всі локації, всі міста. А варто відзначити, що міста грають в Дракенсанг не останню роль. Адже саме в них знаходяться портали, які будуть переміщувати вас по різних локаціях, а також на PvP арени.

 

Drakensang Online має 4 види валют, впору заплутатися. А щоб цього не сталося, скажімо пару слів про ігрові гроші. Почнемо з іномантов. Як правило, іноманти вам будуть доступні тільки за справжні гроші. Але бувають і винятки. Іноді іномант можна отримати за дуже складний квест або за вбивство монстра. Решта три види валют досить стандартні, це звичайні ігрові гроші - золото, срібло і мідь.

drakensang online игра

Багатьом буває цікаво дізнаватися всякі ігрові секрети і фішки по проходженням і прокачування. Але детально щось розписувати - це вийде ще одна стаття, а то й кілька. Ну а щоб у 2 словах ... Спробуємо розповісти в грі Drakensang Online що качати воїну дракона. Адже древо талантів пропонує багато варіантів. Що ж вибрати?

Багато досвідчених гравців для PvP битв у воїна дракона радять качати такі параметри: сильний замах, щадний удар, остервеніння, боєготовність, приголомшуючий натиск, блокування.

Drakensang online видео обзор

Також популярністю користуються з речей призматичний пояс героя, який доступний після 25 рівня і дає міцність обладунків +120 і 10% до опору; кіраса тега (35 рівень) дає +250 до обладункам і +100 до здоров'я і багато інших цікавих речей. Їх багато, всі відразу не освоїти і не запам'ятати, але в ході неспішної вдумливої ​​гри в кінці кінців ви станете справжнім профі світу Drakensang.

Офіційний сайт Drakensang onlinehttp://drakensang.com

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar