Dragon Knight обзор браузерної мморпг ігри, іграти

Dragon Knight обзор браузерної мморпг ігри, іграти

Dragon Knight ігра в браузері

Ця ігра в стилі аніме стала результатом співпраці SG Internet і RPG Factory і відразу після релізу почала набирати популярність. Перед нами ще один вартий уваги продукт, виконаний в стилі аніме.
 
Історія персонажа в цій браузерній MMORPG проста і невибаглива. Він мирно спав протягом цілого тисячоліття, як раптом прокинувся і зрозумів, що нічого не зрозумів. І тепер перед ним стоїть завдання врятувати принцесу, яку захопив злий дракон. Ну а попутньо наш герой буде потроху згадувати своє минуле. У бою він прокачає свої навички, борючись з комп'ютерними супротивниками. До речі, з ними можна і поговорити. Битися доведеться зі всякою нечистю, і традиційно належить нагорода за перемогу – золото і досвід, а виконавши те чи інше завдання, персонаж підвищить свій рівень.
Dragon Knight фото

Ігрова механіка гранично спрощена – вибір класу зведеться до мага або воїна. Перші три десятки рівнів гравець буде проходити квести (сюжетні і побічні), а далі зможе підкоряти ігровий світ самостійно. Передбачені і ті, хто буде супроводжувати персонажа. Вже з перших рівнів потрібно буде пересуватися на маунті, якого також треба прокачувати, а ще ви будете вирощувати вихованця-помічника. Крім того подорожувати по ігровим локаціям можна в компанії завербованих рекрутів – це фішка ігри. Компаньйонами вашого персонажа можуть стати один, два або три таких рекрута, у яких можуть бути різні вміння і функції.
Dragon Knight скриншот

Як і в Demon Slayer, бої ведуться в покроковому режимі при мінімальній участі гравця. Щоб битися було не нудно, розробники придумали різноманітні види. Це сюжетні поєдинки, так і зачистки підземель, де за успішну роботу» можна отримати корисні речі. Є ще і битви в Крипті, де можна добре поповнити кількість очок досвіду. Найсміливіші можуть виступити в поєдинку проти інших гравців на Арені.
 
Dragon Knight видео обзор
Чим ще хороша ігра Dragon Knight – так це своєю графікою, яка виконана в жанрі аніме. Мультяшні пейзажі додають їй оригінальності, але їх не можна при цьому назвати нереалістичними. Постаралися і ті, хто відповідав за геймплей – в результаті перед нами мила MMORPG з мінімумом кліше і приємним візуальним супроводом.
 
Офіційний сайт Dragon Knight: https://www.dragonknight.ru/
 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar