Дар обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, офіційний сайт, реєстрація

Дар обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, офіційний сайт, реєстрація

Дар онлайн ігра

Ігра Дар онлайн - захоплююча браузерна онлайн ігра жанру MMORPG від російської компанії "2RealLife". Сюжет іграшки розгортається у фантастичному всесвіті, багатьом вона знайома по популярній ігрі Небеса, де гравець отримував у володіння власний повітряний острів і бойового героя на вибір. Далі слід було виконувати різні завдання, будувати невелику інфраструктуру острова, відвідувати сусідів (в пошуках наживи і монстрів), а так само вести нескінченні поєдинки з гравцями. 

У відмінності від онлайн ігри Небеса розробники перемістили сюжет з повітряних островів на землю, а так же прибрали систему бою за рахунок збору різнокольорових кульок, що відразу дозволило змінити жанр ігри з "Match3" на "RPG". А так же всі персонажі Островів перебралися в нову ігру. 

Замість підбору кольорових кульок в ігрі Дар використовується звичайна система ударів (Скіл). Під час битви з суперником вам слід вибирати певні Скіли - від простої атаки з магічними заклинаннями до використання відновлення пляшечок. 

Сюжет ігри починається на божественних небесах, де ви в ролі Душі залишаєте райське містечко і відправляєтеся на Землю до смертних. Здійснити задумане вам допомагає велика жриця, яка вступає в бій з Суддею щоб дати вам можливість сховатися. Після чого душа знаходить посудину (людське тіло). Вам належить вибрати стать, ім'я, а так же культ для майбутнього персонажа. 

Всього в грі шість культів захисника, які кардинально змінюють вигляд вашого героя, а так же його вміння. Чомусь розробник не вважав за потрібне згадувати характеристики кожного культу, можливо розраховуючи на особисті смаки гравців щодо зовнішності і короткої біографії можливого персонажа. 

Перемістившись на землю починаються цікаві освітні завдання, які введуть вас в курс ігри. Варто зауважити, що вид ігрової карти залежить від вибору культу. При чому чим страшніше персонаж, тим більш похмурою буде місцевість ігри. 

дар скриншот

Першим завданням буде вивчити місцевість і роздобути різні матеріали для будівництва замку, складу, порталу та магазину. 

Магазин - використовується для покупок і продажі. У ігрі реалізована можливість відвідувати сусідні землі (як це було в Небесах), так, що кожен мандрівник найчастіше заходить в вашу крамницю в пошуках корисностей. 

Склад - використовується по-зрозумілим призначенням. У ньому можна зберігати все, що не вміщається в особистий інвентар. Так само використовуючи кнопочку Обшукати ви зможете роздобути корисні речі або цікавого монстра-суперника з якого може випасти зброю або дивина. 

Портал - свого роду головне вікно у світ пригод, яке відкриє перед гравцем безліч нових земель, суперників, завдань, а так само стане в нагоді при зборі корисних ресурсів. 

Замок - головне і найперша будова, яке дозволить розпочати будівництво інших будівель. Так само при оновленні замка стануть доступні нові рівні інших будівль. 

Далі підуть цікаві завдання і місії, які будуть мати освітній характер. Після чого ви зможете обходитися без покрокового керівництва. 


Ігра дар online має великий всередині ігровий чат, де безліч гравців привітно спілкуються один з одним і при необхідності з задоволенням дадуть відповідь на всі питання пов'язані з ігрою, а так же побалакають з вами на будь-які інші теми. 

При бажанні ви можете прикріпити ігровий аккаунт до особистої сторінки в соціальній мережі (ВКонтакте, Твіттер, Однокласники), що дозволить показувати ваші особисті ігрові досягнення на персональній сторінці, за що ви будете від ігри отримувати безліч заохочувальних бонусів. (Підказка: багато публікують досягнення на соціальний сторінці і відразу видаляють, бонус від цього не пропаде). 

Дар видео обзор ігри

Щодня ігра пропонує прийняти участь в лотереї, де слід запустити безпрограшного однорукого бандита, який подарує вам корисні ігрові речі - від незначних до дуже класних.

Офіційний сайт Дар: dargame.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar