Бомбики онлайн обзор - ігра, реєстрація, офіційний сайт, іграти

Бомбики онлайн обзор - ігра, реєстрація, офіційний сайт, іграти

Bombiki онлайн ігра

Ігра Бомбікі онлайн - браузерна багатокористувацька онлайн ігра від вітчизняної компанії Infiplay. Вона багато в чому нагадує відомих черв'ячків, тому ми впевнені, що вона припаде до душі кожному геймеру. 

Головною особливістю ігри можна вважати те, що в процесі її створення розробники вирішили обійти складні теми і спробувати себе в зовсім іншому напрямку. Бомбікі online- досить безневинні, а в чомусь навіть дитяча ігра, де будь-хто, керуючи всього лише крихітним чоловічком, спробує змінити світ. І допомогти йому - ваш прямий обов'язок! 

Ігра, як ми говорили, дуже схожа на Червячки, і сам процес проходження мало чим відрізняється: б'ємося покроково, коли настає наша черга - ми вимірюємо кут обстрілу і силу, прицілюємося і стріляємо в ворогів. При цьому анімація пострілів і вибухів приємно дивує, особливо на тлі відмінно промальовані ландшафти. Також в процесі ігри ви можете підбирати для свого героя різного роду аксесуари та прикраси, щоб додати йому оригінальності. 

Ніяких особливих пригод очікувати не варто, адже перед вами, зрозуміло, всього лише браузерна ігра. Тим не менш, вас чекає масштабна та різноманітна ігрова карта, в локаціях якої можна буде вільно переміщатися. 

Та й сам процес ігри досить різноманітний. Так, ви можете займатися не тільки банальним обстрілом противника або приймати участи в кланових боях, а й практикуватися на навчальному полігоні і навіть вирощувати овочі на власній дачі. В цілому, ігровий всесвіт Бомбікі онлайн надзвичайно социализирований. Ви зможете не тільки спілкуватися з іншими користувачами, але і дарувати їм подарунки, вітати з різними святами і так далі. 

Бомбики онлайн скриншот

Бомбікі онлайн: переваги та недоліки 

До переваг ми б віднесли: 

1. Захоплюючі битви. 

2. Безліч режимів і типів ігрової активності. 

3. Приваблива графіка. 

А ось недолік у ігри всього один - вона досить швидко набридає. 

Те, що ми з вами вже розглянули, не є єдиною активністю в ігрі. Так, якщо ви втомилися від постійних битв і жадаєте світу, але можете обзавестися заміською ділянкою і займатися невеликим бізнесом, вирощуючи різного роду рослини. Крім того, в ході проходження бажано обзавестися вихованцем - він не тільки буде красиво доповнювати вашого персонажа, а й допомагати вам в сутичках, множачи одержувані бонуси. Нарешті, остання рекомендація - вирушайте в рейди разом з іншими представниками клану - там ви обов'язково зустрінете могутніх суперників і воюйте! 

Бомбікі онлайн видео обзор

Bombiki online створювалися не для того, щоб користувачі перманентно гналися за результатами і змагалися між собою. Навпаки, продукт розроблявся саме для того, щоб людина отримувала від нього задоволення. Погодьтеся, сьогодні це рідкість, тому спробувати пограти в Бомбікі онлайн ви просто зобов'язані!

Офіційний сайт Бомбікі онлайнhttp://bb.infiplay.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar