Блэйд Хантер обзор браузерної онлайн ігри, іграти безкоштовно

Блэйд Хантер обзор браузерної онлайн ігри, іграти безкоштовно

Blade Hunter бразерна онлайн ігра

Ігра Блэйд Хантер онлайн - барвиста браузерна RPG з елементами платформера і файтинга, що переносить гравців у світ повітряних кораблів, драконів і неймовірних за напруженням пристрастей сутичок. Дуже рідко можна зустріти браузерну ігру, яка дозволяла б по повній програмі відірватися на клавіатурі, перетворюючи комбінації клавіш в вбивчі комбо.

Створити серію з 20-ти ударів? Не питання. Достатньо лише освоїти ази використання скиллов, і ось ваш персонаж перетворюється на ходячий вихор клинків, мечів або магічних ударів. Спосіб знищення монстрів в Blade Hunter онлайн залежить від класу: розбійник воліє шинкувати ворогів парними клинками, лицар брутально рубає всіх величезним мечем, а Валькірія любить масовані енергетичні атаки.


Усі поєдинки в Blade Hunter проходять в інстансових зонах. Персонаж просто йде по головному ланцюжку квестів, то і справа рятуючи всяких оракулів, зачищаючи ліс, острови й печери, і знищуючи драконів, гігантських кабанів та іншу нечисть. 

Процес проходження оформлений у вигляді 2D-платформера, коли ми просто рухаємося зліва направо, попутно вибиваючи з натовпів монстрів цифри урона. Кожен квест закінчується своєрідним рейтингом, де зірками оцінюються ваші дії: стиль поєдинку, час проходження, комбо. Особливо радує спосіб, яким ігра приносить нагороду - з неба просто падає величезня скриня, з якої вивалюються золото і корисні плюшки.

Блэйд Хантер фото

Окремим рядком у Блэйд Хантер йде прокачування персонажа. Ми ж не тільки через зірок вбиваємо монстрів. Після кожного виконаного квесту ігра нараховує очки досвіду, які можна витратити на вивчення нових умінь або поліпшення старих. У більшості випадків мова йде про масові скілли: всякі вихори смерті і циклонні удари завдають величезної шкоди ворогам, незалежно від кількості останніх. У результаті кожен бій у Blade Hunter починається так, ніби ви потрапили всередину феєрверку, а закінчується - як візит на завод на якому вибухнув м'ясокомбінат. Дуже насичено, дуже весело і дуже красиво.

Blade Hunter видео обзор

Особливо цікаво виглядають спільні рейди, де кількість супротивників і їх якість зростає в рази. Ну а для тих, кому набридло битися з мобами, автори Блэйд Хантер приберегли PvP, яке проходить на спеціальних аренах. Особливо вперті мають шанс потрапити в рейтинг кращих і таким чином прославити своє ім'я на весь сервер.

Офіційний сайт Blade Hunter: http://101xp.com/game/blade

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar